Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges pár hét alatt 4-5...

Lehetséges pár hét alatt 4-5 kilót lefogyni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Nekem azt mondtak ha egaaltalan nem eszek, ehezek, akkor csak meghizok tole, ha meg egeszsegesen es keveset eszek, kifli kenyer tesztak zsiros kajak edessegek ezeket egyaltalan, vagy csak nagyon keveset eszek, es minden nap tornazok, koran kelek es viszonylag sokat setalok akkor tudok fogyni. Ezt is csinalom mar tobb mint egy honapja es csak 1-2 kilot fogytam. Hogyan tudok ennek sokkal gyorsabban fogyni? Jaaa 15 eves lany vagyok, 161-162 cm es jelenleg 55 kg:((((((((

2015. dec. 15. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne sétálj, hanem végezz intenzív mozgást, akkor jobban megy le a felesleg és örülj annak a 2 kilónak is, az éppen elég 1 hónap alatt, majd szép lassan lemegy a 4-5 kg, 3-4 hónap alatt.
2015. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hogyan? Ne zabálj ennyit. Elég egyszerű.
2015. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne korán kelni ? :D ekkora hülyeséget ... különben meg az etióp éhezők is biztosan attól ilyen dagadtak hogy "egyaltalan nem esznek , éheznek es meghíznak tőle " . Nézd meg a kalóriabázis.hut és ott állítsd be hogy mennyit szeretnél fogyni és milyen tempóban.
2015. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szép eredmény az az 1-2 kiló is. Pici is vagy, vékony is, már-már a végén jársz a fogyásodnak. Ha napi 1000kcal mínuszban lennél, akkor tudnál egy hét alatt 1 kilót fogyni, ez a te esetedben kb. 1300kcal helyett 300-at jelent. Ugye nem kell magyaráznom, hogy az mennyire egészségtelen?


Legyél elégedett ennyivel, jó a tempó.

2015. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!