Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Minél kevesebb idő...

SOS! Minél kevesebb idő alatt, hogyan tudnék 10-15 kilót lefogyni?! (Lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg 52-54 kiló vagyok,borzasztóan elégedetlen vagyok magammal.

Leginkább a mérlegen kívül a combom,a vádlim és a hasam zavar leginkább...

Elég nehezen tudnék edzeni egészségügyi problémák miatt és fogyasztószereket sem szeretnék enni két pofára..leginkább olyan módszer érdekelne,ami étrenddel kapcsolatos,például minél kevesebb kalória bevitel,vagy épp annyi amitől nem ájulok el.

Sürgős lenne.

Bevált módszerekre lennék kíváncsi! Köszönöm előre is..:/:)



2015. nov. 10. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
52 kilós vagy és dagadt? Nane... hány cm vagy? És miért ilyen sürgős? Miért nem lehet szépen lassan mint egy normális ember? Az jobban tetszene ha húznád magad után a bőröd?
2015. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

165 centi vagyok,és hidd el,sok.

Nyár vége óta probalkozok,van,hogy nem ettem napokig,de erre is ra lehet unni...

2015. nov. 10. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy hány centi....37 kiló lenne ha 15 kilót lefogyna....és még akkor is elégedetlen lenne magával.

Menj pszichológushoz!

2015. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Lánykoromban 50 kiló voltam, 155 cm. Nem voltam kövér sőt... Szóval nekem ne akard bemagyarázni :D Most, 3 gyerekes anyukaként 77 kg vagyok (1,5 hete kezdtem az életmódváltást, 82 kilóval)

Nem kell éhezni, azzal semmit nem érsz el. Számold a kalóriákat (kaloriabazis.hu) . És természetesen mozogj. Ha tanács kell, itt vagyok, írhatsz bátran.

2015. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább tömegelj, de tényleg. 165 centihez teljesen jó a súlyod, ha zsíros vagy, izomra van szükséged. No meg szálkásításra is, persze, de nem 10-15 kilónyira, az tuti.
2015. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyáron koplaltál, most is koplalni akarsz, hogy egy teljesen irreális célt elérj, ami úgysem fog boldoggá tenni, akkor is baromi kövérnek látod majd magad.
2015. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha lefogysz 15 kilót akkor kórházba kerülsz, ez olyan biztos mint hogy holnap felkel a nap. Ott szépen vissza hizlalnak, és ha még párszor eljátszod ezt akkor kapsz egy kényszerbeutalót a pszichiátriára. Nem idegesíteni akarlak, ezek a tények.

A fogyókúra tekintetében csak annyit, hogy ha kevés kalóriát viszel be(szénhidrát vagy egyebek, tökmindegy) akkor a szervezeted kiéhezik és túlélő üzemmódba vált, azaz megköt minden falatot amit beviszel. Ezért nem működik senkinek a koplalás, utána visszahízol, és persze kövérebbre, mert a szervezet a következő éhezésre is előre kalkulál, és rád épít egy zsírréteget.

A fogyasztószerek, már amik működnek is szépen megeszik a belső szerveidet, és ezer problémát csinálnak, úgyhogy annyi erővel hígított hypot is ihat az ember, az eredmény ugyan az.

Amit valóban tehetsz az az, hogy elkezdesz egészségesen táplálkozni. Nem keveset, egészségesen, ez kulcsfontosságú. Annyi kalóriát kell bevinned amennyit fel is használ a szervezeted, kicsit több lehet, kevesebb semmiképp. Az étkezéseknek jól kisúlyozottan kell állniuk mindenből: szénhidrát, hús, növényi rostok. A kristálycukrot és a sokszorosan feldolgozott cukorszármazékokat el kell felejteni.(amúgy is méreg)

Ha mindez megvan le fogsz fogyni az egészséges testsúlyodra, és nem tovább. Mindehhez persze hozzájön még az aranyszabály. Aki fogyózik (valamennyire)jól néz ki ruhában, aki edz az jól néz ki ruha nélkül.

Ha meg olyan beteg vagy hogy nem tudsz edzeni akkor meg ennél jobban ne akarj lefogyni, mert esélyes hogy beledöglesz. Én csak jót akarok, nem kell megharagudni, a saját testünk határokat szab és kész.

2015. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Koplalással természetesen lefogy az ember, mivel fényből nem tud élni. A kísérletek, a koplalós börtönök, a haláltáborok, az anorexiások is ezt támasztják alá.

Kalóriadeficit nélkül nem szokott fogyni az ember, bármennyire is remek az étrendje. Sőt, simán hízhat, ha többet eszik, mint amire szüksége van (bár ez már kicselezhető, elpazarolni a fölösleget jóval könnyebb, mint a semmiből energiát nyerni). Persze sok tényező van, komplikált az emberi test, de a deficit azért kell a fogyáshoz.

Ugyanazzal az étrenddel lehet fogyni, súlyt tartani és hízni, mennyiség kérdése.

2015. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél fogyni (szerintem elég pár kg-t is), változtass legalább a vacsorádon, már attól beindul a fogyás.

[link]

2015. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!