Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kövér...

Miért van az, hogy a kövér nőket erőszakosan védik, hogy ők az "igazi nők", ha már vékonyabb valaki akkor csak anorexiás lehet, kislány, egy csont?

Figyelt kérdés
Miközben az életben egyértelműen látom, hogy párkeresés során a vékonyabb lányok vannak előnyben, tarolnak.
2015. aug. 21. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

legfeljebb önmagukat védik,de akkor meg nevetségessé válnak,mert a vak is látja,hogy egészségtelen lusta és kövér az adott személy.

vagy ahogy a mondás tartja-a részeg ember,a kisgyerek,és a cica nadrág nem hazudik.

2015. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Ez az egész tém, a párkeresés, párzás át van szőve álszentséggel, képmutatással, sajnálatos módon.

De amúgy husis nő alatt nem a kövéreket értik, hanem azokat, akik vékonyak (BMI 17-21 körül), és hozzá szép formás mellük, fenekük van, és jó a derék-csípő arányuk.


*Thomasina*

2015. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem őket az védi akinek a teltebb nők jönnek be. Sok olyan pasast ismerek akiknek mindig ducibb barátnője volt.
2015. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neem...

Az szánalmas mikor a genetikára fogják.

Van egy ilyen ismerősöm is. sír hogy kövér, nem kell senkinek, meg hogy az anyjától örökölte... De ő már az a gusztustalan Michelinfigura kövér.

Egy kínai büfében dolgoztam, ők meg odajártak.

Ketten az anyjával megettek 36db (3 nagy adag) mézes-szezámmagos csirkét, egy-egy nagy adag tésztát (együtt kb egy fél kiló száraztészta, aztán mentek moziba (nagy kóla nagy vajas popcorn, meg egy zsák csoki).

És ezt hetente.

Aztán beszolt, hogy nekem könnyű, jó a genetikám.

Holott csak sportolok és odafigyelek arra, miből mennyit tömök be.

2015. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de ezeket a témákat mindig is próbáltam kerülni. Nem hozzászólni. Ebből jól kijönni igazából nem lehet. Valakit úgy is megsértünk vele.

Így ismeretlenül persze megint más, mivel próbálok őszintén válaszolni, de figyelve arra, hogy finomabban fogalmazzak. Nem az a célom, hogy bárki is depresszióba, vagy hasonlóba essen :) De gondolom ilyen esetben a kérdező is az őszinte válaszra kíváncsi.

Én igazából sose védtem a kövér, teltebb, husisabb nőket (kinek hogy tetszik). Mivel egyik sem az én ízlésem. Ahogy elnéztem elég sok kritikát kapnak a vékony lányok is. Sajnos! Pedig nekem pont, hogy a vékony tetszik. Amit már sokat anorexiásnak, csontkollekcióknak és hasonlóknak csúfolják.

Ettől függetlenül, ha kell véleményt mondanom egy kövérebb lányról, akkor próbálok úgy fogalmazni, hogy se sértsem meg. Vagy pedig kevésbé. Mert ugyebár, ha azt mondom, hogy tetszik, akkor hazudok... egyik sem jobb :/

Ebből kifolyólag én nem őket tartom az igazi nőknek. De szerintem elég nagy köcsögség valakit az alakja miatt csúfolni. Főleg face to face.

Teljes mértékben ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik. Valaki fel tudja azon kapni a vizet, ha másnak más az ízlése. Parasztlázadás szerűen jön vasvillával, ásóval, kapával, amivel csak tud xD És ez nem csak itt figyelhető meg. Ismerek olyat, akinek pl. egy bizonyos autó márkáról rosszat nem szabad mondani, mert letépi a fejed... (és lényegében csakhogy nem szó szerint értsd :D ) És talán ezzel tudnám indokolni a kérdésed

--

A #4-es válaszával nem teljes mértékben értek egyet, de teljes mértékben igaza van! :D Azzal az 1 ponttal: "Az szánalmas mikor a genetikára fogják" nem teljes mértékben értek egyet, vagy pedig kissé pontatlanul fogalmazott és egészséges lányt értett ezalatt.

Ugyanis az tény, hogy genetikától nagyon sok minden függhet. pl. testalkat kapásból. És az, hogy ki milyen könnyen hízik (anyagcsere). Viszont az tényleg felháborító tud lenni, amikor kijelenti valaki, hogy hát szar a genetikám és letudja ennyivel. Ezzel úgymond megnyugtatja saját magát...közben pedig rettentő nagy mennyiségű ételt elfogyaszt. És nem tesz ez ellen semmit. Illetve van 1-2 betegség, aminek következménye lehet a túlsúly.


Remélem tudtam segíteni/választ adni a kérdésedre :)

Leginkább egy olyan ember tudná neked megválaszolni, aki tipikusan az a fajta, aki védi a kövér nőket és fikázza a vékonyakat. Túl sok jóra ne számíts! :)

(elég hosszú lett és remélem értelmes is, ha már ilyenkor ennyit írok :D)

2015. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!