Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a leggyorsabban...

Fluttershy666 kérdése:

Hogyan lehetne a leggyorsabban lefogyni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 150cm és 80kg. Tudom, a kg nem igazán számít, hanem az 'összkép', de kicsit frusztráló.

Szóóóval tudnátok segíteni?


2015. aug. 7. 01:44
 1/4 anonim válasza:

En kn ket honap alatt fogytam kb 3-4 kilot. Ez nem tudom mennyire szamit neked gyorsnak de azert leirom.

Elotte se voltam dagadt de le akartam adni egy kicsit.

Ezt ettem: (neha ittam reggel kavet) aztan delelott megettem amit az iskolaba vittem magammal ( ez annyi etel amennyit tizoraikent magaval visz az ember barhova, de ez lehetett bármi-szendvics vagy kakaoscsiga vagy tenyleg barmi csak ne nagy adag) azan jollakasig megebedeltem 2-3 ora korul amikor hazaertem az iskolabol (ez mindig fott etel volt ami epp otthon volt)

Emellett jártam kondizni is (futni) de ez nemhiszem hogy a fogyasban jatszott kozre. Inkabb az alakformalasban.

2015. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lipton. ***** válasza:
Zsírleszívás!
2015. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elozo valaszolo vagyok csak kifelejtettem hogy az ebedem utan mar nem ettem semmit es egesz nap csak VIZET ittam. Es egyebkent en is 15 eves vagyok :)
2015. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem 2 hónap alatt híztál el. Akkor miért hiszed, hogy fogyni gyorsan kell?


Sportolj, egyél egészséges kajákat. Fiatal vagy, ez még könnyebb, mint pl. 30 évesen.


A "sztárdiétákat" felejts el.

2015. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!