Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy napra 1300 kcal sok egy...

Egy napra 1300 kcal sok egy 75 kilós,164 centis lánynak, aki heti 2-3 órát mozog intenzíven?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyi magas vagyok 61 kg-mal. Szerintem kevés az a 2-3 óra. És sok az 1300 kalória.
2010. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok! szerintem ennyivel simán fogyhatsz. a nap vége felé közeledve csökkentsd a kalóriát, és szénhidrát max. reggelire. sok sikert!
2010. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Azt, hogy az 1300 kcal sok-e nem tudom, azonban a 75 kiló egész biztosan. A heti 2-3 óra mozgás pedig iszonyú kevés. (Naponta, esetleg kétnaponta 1-2 óra mozgás szerintem kell.)


17/F

2010. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy kövér vagyok, nem ez a kérdés, sem a mozgás, mert mozogni ennyi időm van, egész nap szaladgálok, szóval nem a hátsómon ülök. De kifejezett sport ennyi van a hetemben.
2010. márc. 6. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem sok...

Éppen ez mutatja, hogy van rajtad felesleg, hogy 1300kcal-al el vagy egész nap:)

Mivel, a szervezeted a nap folyamán, sőőt még alvás közben is kalóriát éget.

Azért is plusz energia kell, hogy "megtartsa" az izmaidat, és a zsírt ami rajtad van:)

DE az izomnak sokkal magasabb a "fentartási költsége" mint a zsírnak, még akkor is ha csak ülsz egésznap. Pláne még akkor ha mozogsz is...

Remélem, hogy ezek után már érted, hogy miért kevés az 1300kcal(ami ezek szerint neked a normális).

2010. márc. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nekem ez egyáltalán nem a normális, sokkal többet szoktam enni, aminek a fele csoki. Na ezt hagytam el, meg a tésztát, meg a fehér lisztet. Így ebből jött ki a 1300 kalória, ami miatt olykor szenvedek, de iskolába nem igazán veszem észre.
2010. márc. 7. 08:58
 7/12 anonim válasza:
Egy ismerősöm néhány hete szigorúan csak napi 1200 kalóriát fogyaszt. Szépen megy le róla a felesleg. Igaz nagyon túlsúlyos. Sport nem nagyon van az életében - még. Majd lesz, ha ledobja azt a 20-30-40 kilót, ami jelenleg sok mindenben gátolja
2010. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Így ebből jött ki a 1300 kalória, ami miatt olykor szenvedek"


Na látod épp ez a probléma!

Ha túl keveset eszel attól logikusan fogyni fogsz... ahogy rá állsz a mérlegre ez látható is lesz:)

Te meg boldog, hogy de jó vékonyabb lettem:)

De komolyan azt hiszed, hogy ez ilyen egyszerű?

Meg azt, hogy ez mind zsírból ment le?:)

Szerintem egy kicsit többet kéne enned:)

2010. márc. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De hova egyek többet, ha eszek napi 5x keveset, és az 1200 körül van? Abba már csak a nass férne bele, ami számomra nem oké. Nem éhes vagyok, hanem csokit akarok, épp ez a baj. Azért híztam el, mert csokit ettem, meg chipset.
2010. márc. 8. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké, értem:)

De mi lenne ha nem számolgatnád folyton kalóriát?:D

Ezt örökéletedre tartani szeretnéd?:)

Honnan veszed, hogy amennyit eszel az csak 1300kcal, és hogy így valóban tartósan fogsz fogyni?


Ha kérsz egy kis csokit nyugodtan ehetsz! De nem egy egész táblával.

2010. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!