Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozás Harcművész csak...

Táplálkozás Harcművész csak engem BORÍT KI IDEGILEG?

Figyelt kérdés

Bár elrejtette a nevét, 40 valahány %-áról és a tej-gabona ellenes fellépéseinek hála akárhol felismerem.


Miért nem fogja fel, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy egész nap csirkét egyen, miért nem érti meg, hogy egy diák akit a szülők tartanak kajával nem várhatja el, hogy az egész család paleozzon, miért nem fogja már fel, hogy nem halunk meg a tejtől, meg mindenbe bele lehet kötni??? És ha én szeretem a tejet és nem iszok mert jaj az egészségtelen, aztán két nap múlva elüt egy kocsi áh na értitek mire akarok kitérni . Annyi mindentől lehet meghalni erre ő a tejre fogja a halálozások 99%-át. És minden kérdésnél ott van !


Kiakaszt :@


2015. jún. 5. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként meg becsülendő,ha valaki ennyi éven keresztül,megannyi felhasználónévvel,még mindig szélmalalomharcot vív és élvezi isXD
2015. jún. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Abszolút fogalmam sincs kiről van szó amúgy. Jó pár ilyen és hasonló választ láttam már.

DE: Miért foglalkozol vele?

Ő ellenzi a tejet és a gabonát. Na és? Nincs ezzel egyedül. Te meg szereted és eszed. Nincs tőle bajod. Örülj neki.

Vagy félsz, hogy igaza/igazuk van és neked nincs? Püff neki. Előbb-utóbb úgy is kiderül, hogy kinek van igaza. Kevés tudományos tény van a világon amit még nem döntött meg egy újabb generáció. Szóval... nem értem miért idegesít a dolog. Lépj túl rajta és csináld ahogy jónak látod.


(Ennyi erővel amúgy a dohányosokat nem kellene kitiltani sehonnan, mert ha a következő pillanatban elüti egy autó? Vagy az, aki nem dohányzik ugyanúgy kap tüdőrákot, mint aki igen hála a "kellemes városi levegőnek". Annyi mindentől meg lehet halni mégis mindenki a dohányzást, az étrendet és az alkoholt hibáztatja 99%-ban.)

2015. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!