Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok,170 cm és...

16 éves srác vagyok,170 cm és 63 kg. Nyárig szeretnék olyan 55 kg lenni, tudnátok valami tippet adni?

Figyelt kérdés

Ètkezésemről:

Reggeli: néha megfeledkezem róla, de egy alma lecsúszik általában.

Ebéd: fehérje, leginkább csirkehús salátával, saláta szósszal.

Vacsora: tükörtojás paradicsommal, uborkával, enyhén sózva.

Inni kizárólag vizet iszom, ritkán gyümölcsös vizet vagy rostos körtelevet. De semmi szénsavasat. Heti egyszer focizom 2 órát, ès heti egy úszás ami kb. 1 óra.

Hozzá kell tennem, hogy mindössze 2 hete folytatom ezt az életmódot, előtte nagyon egészségtelenül táplálkoztam. Viszont eléggé hozzászoktam az "új" életmódhoz, nagyon ritka mikor megkívánok valami édességet, de akkor sem eszem, max egy picit.

mit tudnék még tenni hogy 6-8 kg lemenjen 2 hónap alatt?


2015. máj. 28. 16:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Gyúrjál.
2015. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a dívat sajnos! 183 cm vagyok és 88 kg. Van rajtam izom is..


Az összes csaj kioktat hogy dagi vagyok! Fussak és fogyjak le 65 kilóra! 25 évesen nekem ez már nem fog menni!

2015. máj. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!