Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok,170 cm és...

16 éves srác vagyok,170 cm és 63 kg. Nyárig szeretnék olyan 55 kg lenni, tudnátok valami tippet adni?

Figyelt kérdés

Ètkezésemről:

Reggeli: néha megfeledkezem róla, de egy alma lecsúszik általában.

Ebéd: fehérje, leginkább csirkehús salátával, saláta szósszal.

Vacsora: tükörtojás paradicsommal, uborkával, enyhén sózva.

Inni kizárólag vizet iszom, ritkán gyümölcsös vizet vagy rostos körtelevet. De semmi szénsavasat. Heti egyszer focizom 2 órát, ès heti egy úszás ami kb. 1 óra.

Hozzá kell tennem, hogy mindössze 2 hete folytatom ezt az életmódot, előtte nagyon egészségtelenül táplálkoztam. Viszont eléggé hozzászoktam az "új" életmódhoz, nagyon ritka mikor megkívánok valami édességet, de akkor sem eszem, max egy picit.

mit tudnék még tenni hogy 6-8 kg lemenjen 2 hónap alatt?


2015. máj. 28. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 55 kg -ra lefogysz alultápláltnak fogsz kinézni, az irtó kevés fiú létedre.
2015. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem a kérdésemre a válasz
2015. máj. 28. 16:43
 3/12 anonim válasza:
100%
miért akarsz ennyire lefogyni? Szerintem 170 63 teljesen rendben van. Én 173 60 vagyok és szívesen felszednék 2-3 kilót, mert vékonynak lenni nem jó. 16f
2015. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Régen elég pufi voltam, sokat csesztettek, inkább leadnék még pár kilót attól független hogy már nem csúfolnak
2015. máj. 28. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg csontváznak vagy egyszálbélűnek fognak csúfolni. Ne tedd tönkre magad.
2015. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A magasságodhoz a jelenlegi súlyod nem sok, inkább kevés.


Ha az alakod nem tetszik, akkor kezdj el komolyabban sportolni.


A szomszédban van egy férfi, aki szintoen ilyen idösen - ugyanilyen okból, hogy ne csúsfolják - elkezdett fogyókúrázni és anorexia lett a vége. Ma évenre legalább egyszer kórhazba viszik, hogy ne halljon meg, nem tud semmit dolgozni (meg csontsovány), nincs társasága, nincs barátnöje, nincs élete.


Ne akard, hogy te is így járj!!!!

2015. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre itt nem fogsz választ kapni, mert normális ember nem fogja támogatni, hogy egy fiatal fiú tönkretegye magát. Én sem asszisztálok a kezdődő testképzavarodhoz, ugyanis már a jelenlegi súlyod is kevés. Gondolom szeretnél majd tetszeni a csajoknak, a súly, amit el akarsz érni, az meg kb egy egészséges 165-167 cm-s lányhoz dukál. Sportolj, egyél egészségesen. Amit leírtál egészséges, de kevés!
2015. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A jelen súlyoddal még nincs baj (bár nem látlak, de jónak tűnik), de 55 kiló rém kevés lenne. Miért nem izmosodsz inkább? Az jól néz ki s egészséges, míg a véznaság nem.


Ha nem nagy mennyiségeket eszel a leírtakból (gondolom, nem), akkor rém keveset eszel.

Amúgy elég jó irány fogyáshoz az ilyesmi, több mozgással lehet még fokozni a dolgokat, persze megfelelő fehérjebevitel és megfelelő kalóriabevitel mellett. Mert különben jó eséllyel izmot bontasz, pedig most sem hiszem, hogy sok lenne rajtad.

2015. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van , köszi az eddigi válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz
2015. máj. 28. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Ehhez a magassághoz ez a súly szerintem teljesen jó. Nagyon jó, ha egészségesen táplálkozol, jó a szervezetednek és a közérzeted is jobb lesz. Arra azért figyelj, hogy azt szokták mondani, hogy az étkezés a minimum.

Ezen kívül szerintem kezd el edzegetni és tökéletes lesz :)

Nem feltétlenül kell elmenni edzőterembe, esetleg megcsinálhatod, hogy mondjuk reggelenként vagy esténként kimész a friss levegőre futni, felülés, fekvőtámasz stb. Megfelelő étkezés mellett jövő nyárra minden csaj meg fog nézni ;)

Én nagyon örülnék, ha annyi kiló lennék, mint te, de dolgozom rajta, eddig 10 kg ment le :D

15/L 170cm, 75kg

2015. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!