Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futógép vagy elliptikus tréner?

Futógép vagy elliptikus tréner?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek fogyás céljából melyik a hatásosabb?

(Persze mellette egészségesen étkezem.)


172cm /78 kg



2015. máj. 28. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
futógép, de helyedbe inkább szobabiciklit venném, elliptikus térnerünk van de nem ér semmit, gondolkodtunk tréner vs szobabicaj sajnos igy döntöttünk, habár legjobban megéri elmenni konditerembe mert egy idő után ugyis abbahagyod és csak ártogatni fog
2015. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A kettő közül a futógép!


De ha teheted, akkor még inkább futás a szabadban!

2015. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahogy a 2#-es mondja: futás a szabadban. Közben zenehallgatás, friss levegő szívás....
2015. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a gyors válaszokat. Régen szabadban futottam,de mióta felköltöztem Pestre nem nagyon szeretnék kint futni :D
2015. máj. 28. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha venni akarsz, akkor én inkább az ellipszist ajánlom. Ha megfelelő erősségen használod, akkor is az is sokat használ (nyilván nulla ellenálláson nem sokat ér), sokkal olcsóbb mint s futópad és kisebb helyen is elfér.


A futópadok nagyon drágák, főleg a jó minőségű, elektromotorosak. Nem éri meg venni. Mágnesfékeset semmiképpen sem érdemes venni, mert pénzkidobás, nem lehet rajta futni.


Ezenkívül a szobabicikli és a lépcsőzőgép is hasznos és viszonylag olcsón beszerezhetőek.


Ha terembe akarsz járni, akkor meg gyakorlatilag mindegy, használd őket felváltva úgy nem unod meg olyan hamar.


Megfelelő táplálkozás mellett szerintem bármilyen rendszeres mozgásforma megfelelő, ha "csak" az acél, hogy egy egészséges testsúlyt elérjen az ember és megtartson.

2015. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!