Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 170cm 79kg nagyon nem szeretem az alkatomat akármikor ránézek valami szép lányra sírni tudnék.. Na mindegy az a lényeg hogy tanácsot szeretnék kérni valami otthoni fogyáshoz így nyárra meg amúgy is. Nagyon nagyon szépen megköszönném mindenkinek valami tanácsát combból szeretnék nagyon fogyni mert a hasam nem annyira vészes de szeretnék nyáron rövid nadrágot is hordani :( Szóval ha valaki írna nekem valamit erről megköszönném.
2015. máj. 14. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Van bármi sport, amit szeretsz? Nem feltétlenül olyan, amiben sokat kell futni, mert nem biztos, hogy jót tenne a térdednek. Miket eszel egy nap folyamán? Írd le pl. a mai étrendedet. A szüleid hogyan állnak hozzá a súlyodhoz, hajlandóak lennének támogatni téged a fogyásban, még akkor is, ha ez azzal jár, hogy módosítani kell az étkezési szokásaidat, esetleg külön főzni rád, vagy csak legyintenek, hogy áh, szép vagy te így is? Utóbbi nyilván gond, nem csak te miattad, hanem ő szempontjukból sem normális, de ezek azért fontos kérdések, mert egyedül nehezen fog menni.
2015. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen azt mondják jó vagyok ígyis..
2015. máj. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!