Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 80kilóval és 0 akarattal hogy...

80kilóval és 0 akarattal hogy fogyjak? Lécci adj. Atok tanácsot!?

Figyelt kérdés

13 hónapja szültem, és megálltam a 80kg-nál.nagyon szeretnék min 20 kilót fogyni, de egyszerűen nem visz rá a lélek h elkezdjem, pedig tudom h meg lehet szokni és még jól is esik. szeretnék pilatesezni is eljárni...

A páromnak is jobban tetszenék, látom rajta, hiába mondja h így is szeret!!!


hogy vegyem rá magam? már jövőhéten sztem elmegyek az edzőhöz, talán sikerül elkezdenem...


2010. okt. 2. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én nem fizetnék tízezreket egy edzőnek sem ,inkább azon a pénzen vennék vmit a családomnak. Semmi szükség sincs a lefogyáshoz edzőre,szerintem.
2010. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha folyton ezen gondolkodsz sehogy,vagy csak nehezen fogod rávenni magad.Ha mindenképp fogyni akarsz akkor kezd azzal hogy csak akkor eszel ha éhes vagy,és kerülöd a cukrot,csokit,(a kenyeret azért nem mondom mert a szervezetnek arra is szüksége van,de mondjuk a fehér k. nem túl jó)Edzőnek meg tényleg nem fizetnék én se,mozogni nélkülük is lehet.Vagy vegyél belőle tényleg inkább ajándékot,vagy mennyetek el abból túrázni valahova a hegyekbe,az is mozgás(de csak egy példa volt.Amugy hány centi vagy? Én voltam 85 kiló,most 75 vagyok és azt mondják a párom és a haversrácok hogy szedjek már fel pár kilót mert vékony(?)vagyok. :D persze nem fogok,csak azért írtam hogy nem is biztos hogy kövér" vagy. :)
2010. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át még egyszer.Ne más miatt akarj jól kinézni,hanem magad miatt.És ne csak azért sportolj,étkezz egészségesen,hogy lefogyj,hanem,hogy egészséges legyél.

Az egészséges ember jóban van önmagával,testével és lelkével is elfogadja és kedveli önmagát.

Tehát én nem azért nézek ki jól,hogy másnak tetszem,hanem mert enyhén nárcisztikus vagyok és fontos számomra az egészségem is:).

2010. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

165 centi vagyok, lóg a hasam, vastag a combom, nagy a fenekem és van úszógumim, nem is kicsi.eléggé alaktalan vagyok és nem érzem jól magam.

kb 3 hete 5 napig csináltam a juharszirupos diétát, de rosszul lettem éss abbahagytam. 5 kilót fogytam, sokkal kényelmesebb volt menni, cipőt könnyebben vettem fel, ment le a hasamból és a combomból, jó volt nagyon. de 20 kiló még jobb lenne...

2010. okt. 2. 18:19
 5/8 anonim válasza:

Ahhan..hát azért annyira kövér nem vagy én már láttam 20 évest 105 kg/160 centi-t és folyton evett:S....

De ha a juharszirupos mizére rá tudtad magad venni...Nem tudom ha szimplán csak arra vagy "lusta" hogy kevesebbet egyél az nem baj...nem egészséges koplalni.Talán ha több levest eszel,halat,tejterméket,kerülöd a zsíros ételeket,a fehér kenyeret,krumplit,édességeket(egy kis fagyi még belefér),és a cukrot is megpróbálod helyettesíteni akkor leadsz annyit 3-5 hét alatt hogy akár a napi szintű tornához,kis ugrabugrához :) is megjön a kedved.Ja és fontos a zöldség gyümölcs de csak amennyi jól esik.Meg sok min. 2 l folyadék naponta.Meg a kajából is csak ha éhes vagy.És ám nem tudom mennyire eszel sósan,de ha kevésbé sózól" az is testsúly csökkenéshez segít hozzá.(mivel ugye a só megköti a vizet a szervezetben,és mozgás hiányában ott is marad. Hajrá! Sok sikert:)!

2010. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintaétrend 60-65kg-os súlyzós edzést nem végző nőnek:



1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj


2. 50g csirke+30g rizs


3. 50g csirke+30g rizs


4. 50g csirke+200g zöldség


5. 50g csirke+100g zöldség


6. 50g csirke+200g zöldség



A kaja tetszőleges módon elkészíthető, fűszerezhető és sózzunk! Finom legyen! Kevés gyümölcs megengedett, édesség, cukor, liszt tilos! Szószok és egyéb dzsuvák tilosak!


Az itt bemutatott étrendek működő minták, de ezek sikeréhez egyénre kell optimizálni!


Célszerű ezt a mintát mindenkinek a saját testtömegéhez testre szabni. A csirke szabadon helyettesíthető egyéb sovány hússal a megfelelő mennyiségben, a rizs azonban nem, az csak pufirizzsel, maximum részben főtt krumplival helyettesíthető!


A 6 óra után tilos enni elvet eszünk ágában se legyen betartani, baromság! Amint kihagyunk étkezést, azonnal izmot bontunk és visszatartjuk a zsírvesztést!


"

2010. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyere fogyozzunk egyutt, igy hatha sikerul mindkettonknek.En 5 honapja szultem, en is 80 kg vagyok, igaz 172 cm, de terhesseg elott 65 kg voltam es ugy jol ereztem magam.Meg ejjel szoptatok de mar keves a tejem es mar keszulok lelkileg a fogyozasra. Nekem van akaraterom, csak tervet kell osszeallitsak es hajra!Ha van kedved, irj privit, hatha tudlak motivalni :)
2010. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első nagy butaságot írt!

Pont, hogy nagy szüksége van edzőre, különben (talán pont az ilyen oldalakon olvasható rossz tanácsok miatt) sikertelen lesz a fogyás, sőt még árthat is magának, ha nem szakemberre hallgat.


[link]

[link]

2010. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!