Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni hogyan...

Tudnátok tanácsot adni hogyan fogyjak le? Étrendet tudtok irni? 27 éves nő vagyok 160 cm 63 kg.

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Reggeli: alma, dió ( vagy :egyébb gyümölcs és még mellé rostban gazdag eledel ), ebéd: bármilyen leves, vacsora joghurt müzlivel vagy valamilyen tejtermék magában ( sajt, kakaós tej ).
2013. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
google a barátod. ha ahhoz se veszed a fáradtságot, hogy utána olvass mi is az a fogyókúra meg a táplálkozás, akkor sehogy nem fogsz lefogyni.
2013. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én csak azt tudom tanácsolni h töröld a két 10:19 es kommentet mert oltári nagy baromság. 3 étkezés egy nap madáradagokkal ez nem diéta hanem koplalás aminek annyi az eredménye, hogy lefogysz kicsit viszont a szervezeted nem kap elég tápanyagot gyenge leszel és fáradt majd beleunsz ebbe és változtatsz igy több kg leszel mint amikor elkezdted.:D vicc

mellesleg diétában kakaót inni na az nem semmi. Jóhogy nem reggelire 2 szem csokiskeksz teával ebédre tejbegriz kakaóval és fahéjjal mert a tej kell ugyebár estére meg mivel a gyümlcs is kell megeszel 2 banánt, és akkor most megettél minimális súllyal rendelkező de gyakorlatilag csak minősíthetetlen szénhidrátból álló ételeket 40% cukortartalommal. Tehát amit fogyasztanod kell az annyi folyadék amennyit csak tudsz lehetőleg ásványvíz, vagy ha kell vmi íz akkor esetleg tea de nem teleküldve cukorral. Én pl zöldteát szoktam inni citrommal ha már nagyon unom az ásványvizet. Emellett egy nap többször kell enned mint 3x hogy valamicskét felturbózd az anyagcseréd. Próbálj háromóránként étkezni egy nap mondjuk 5ször. Hogy ez miből álljon: 1. minőségi fehérjeforrás: húsok, hal, ZsSz. túró, tojás. zöldségek akkora mennyiségben amennyit megbírsz enni(ez az egyszerűbb szénhidrát kategória.) rízs, barnarízs, és mivel mégsem egy testépítő diétát tolsz, ésszerű keretek közt mehet egy kis burgonya vagy tészta, de ki kell hangsúlyozni h a rízzsel jársz a legjobban! Ezt most nem szeretném taglalni h miért így is elég bőlére eresztettem. És a csokika meg nasi, cukrosüdítő minimalizálása, kizárása. ui. lehet diétásan is nassolni keress recepteket testépítő oldalakon. Ne a femina.hu-n meg musclemagdimodszere.hu-n.

Ha van bármilyen kérdésed írj bátran!

ui.: a gyümölcs egy cseles dolog a benne levő cukor miatt igazából a banaánt és szőlőt kapásból kizárhatod diéta során de a többi se viszi előrébb a helyzetedet néhány kivétellel.

:)))))))

2013. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

13:49 újra

MOZOGJ!

2013. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!