Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni hogyan...

Tudtok tanácsot adni hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Mindig is küszködtem a súlyommal, volt már hogy sikerült fogynom több kg-ot is, de most újra meghíztam. 169cm/77kg vagyok. Sajnos ülőmunkát végzek és emiatt híztam 5kg-ot az utóbbi 6hónapban. Hogyan kezdjek neki a dolgoknak hogy sikerüljön fogynom? Tanácsot szeretnék kérni, biztos vannak itt sokan akiknek már sikerült lefogyni. Köszönöm előre is!

2013. márc. 12. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz rendszeresen sportolni, mindenképpen figyelj a napi kalóriabeviteledre. Ha az alatt fogyasztasz nem fogsz hízni. De ha fogyni szeretnél muszáj lenne sportolni valamit. Legalább otthon tornázz vagy biciklizz, stb.


[link]

2013. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogyást 60/70%-ban az étkezés határozza meg, a sport csak mellékes, egy kis plusz. Ha nem tudsz vagy nem akarsz sportolni akkor igyekezz betartani az étkezést és akkor fogsz fogyni. Én sport nélkül fogytam 6 hónap alatt 20kg-t.
2013. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ivettkke válasza:

90 napos diéta ;)

Nekem 15 nap alatt -4,5 kiló!

Hajrá!

2013. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 165/76kg voltam januárban, na akkor meg is elégeltem a dolgot, mert kb egy év alatt olyan 4-6 kg-ot híztam. Mostanra lement kb 6,5 kg.Az étkezésemen is változtattam, meg heti 5x aerob eddzést is végzek, eleinte nehezen ment, de mostmár megszokásból csinálom, sőt hiányzik, ha kimarad egy-egy alkalommal.

[link]

2013. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

90 napos diéta - az, hogy heti 1 kiló az egészséges fogyás felső határát jelenti, az már mellékes.. éljen a kenyér és cukorevés és a tönkretett test, éljen a 90 napos szamárság, legyen még több ilyen..



Kérdező, az ember hús és zöldségevő. Szerinted mit kellene tenni ahhoz hogy lefogyj? Ezután a mondat után vajon mit csinálsz úgy az életedben, ami iszonyatos módon eltér a tested igényeitől?

2013. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Utolsó válaszoló, azért tettem fel itt a kérdést hogy hátha kapok valami jó tippet mit és hogyan változtassak. Régebben úgy fogytam hogy sok mindent megvontam magamtól de ez nem tett jót (hajhullás, stb.) és később vissza is jöttek a kilók. De megpróbálok ezentúl egészségesebben táplálkozni. Bár nagyon szeretem az édességeket, de régebben is el tudtam őket hagyni, remélem most is így lesz.
2013. márc. 12. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az édesség-elvonás jár hajhullással.
2013. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem azt írtam! Nem csak azt hagytam ki az étrendemből.
2013. márc. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!