Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy 50 kilóra is...

Mi vesz rá egy 50 kilóra is felhízni képtelen, teljesen egészséges, semmire sem allergiás nőt arra, hogy paleózzon, és minden mentesen étkezzen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
az agymosás
2015. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom meg van elégedve a mostani egészségével, és 10 év múlva is jól szeretne lenni. A paleo étrendnek preventív szerepe is van, nem csak betegség utólagos kezelésére, krónikus betegségek megelőzésére is szokták használni.
2015. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Elhisz mindenféle divathülyeséget, és tönkreteszi magát vele.
2015. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Tényleg van aki azt hiszi, hogy a paleo étkezés egészségtelen?


Ilyet még csak vegán fanatikusoktól hallottam (és ők sem tudják, hogy a paleó is lehet vegán)

2015. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

eleve ha "képtelen" "felhízni",akkor alapból semmit nem tud a kajálásról és az edzésről.

ezért ebből a szempontból csinálhatja ugyanolyan sza-rul a paleot mint minden mást tenne.

de baja ettől legalább nem lesz,míg ha mondjuk 90 napost tolna akkor a végére simán lehetne IR rezisztens,vagy ha más ökörséget,akkor meg hiánybeteg,vagy belső szervi károsult.

a paleo tele van fehérjével,rosttal,zsírral,vagyis minden olyan dologgal ami a tökéletes működéshez kell.

a minden mentes megfogalmazás dolog meg csak simán a te tájékozatlanságod és hozzá nem értésed.

2015. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én mondjuk azt mondom, 'paleózni' is lehet rosszul. De azért valami szintet már megüt, főleg ha ésszel csinálják.


Lehet pont azért nem tud felhízni valaki, mert nem egészséges?

2015. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Facebook-ra posztolgatja, meg fényképezgeti a paleós kajáit. Most volt szülinapja, és feltette a "mindenmentes" jelzővel illetett tortáját, tehát ha hülyeség is, nem én találtam ki.
2015. ápr. 3. 18:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valamire, akkor a paleós kajákra már tényleg találó, hogy mindenmentes.


Esetleg még tojást meg állati fehérjéket is kihagyja, és akkor már csak a levegő lehet mindenmentesebb :D


De szerintem a tiszta étkezés továbbra is jó, aztán kérdés ki mit tart tisztának. Ezt meg mindenki eldönti, nyilván nem vállalnék be azért egy orrtörést mert bele akarok szólni mások vallásába, étkezésébe vagy ilyesmi. Most egy dolog, hogy a paleót én viszonylag jónak találom (főleg ha amúgy is ésszel csinálják és nem szétsütött olajosmaglisztes fehérjéket eszik valaki)

2015. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*rendszerese. mert ám sokan elfelejtik, hogy a gluténmentes lisztek sem olyan jók, megsütve a mandula meg egyéb liszteket racemizálódnak a fehérjék, franc se tudja pontosan mennyire károsak ezek.
2015. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert szeretné megőrizni a jó alakját, karcsúságát és egészségét. Az ide írogató kritizálók valószínű elhízott akarat gyenge egyének, akik a trollkodásukkal élik ki az életbeli kudarcaikat.
2015. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!