Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz,...

Szerintetek nagyon rossz, mert sokat szenvedek miatta. Duci vagy kövér?

Figyelt kérdés
Hát én 158 cm vagyok,58 kg és 12 éves..Ez márszerintem igy is rosszul hangzik,de a hasam tényleg elég nagy...a fenekem is de az formás,a combomból is volna mit leadni..Az arcom sokak szerint nagyon szép és stílusom is van..Szerintetek?

2015. febr. 16. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert lehet egy 160 centis úgy 70kg,hogy tiszta izom,meg úgy 60 kg,hogy semmi izom,csak zsír.

Ha gondolod küldj képet privátban.


20L vagyok

2015. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mitől szenvedsz?
2015. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezek a bugyuta kérdések mindig eszembe juttatják az általánost, 8-an voltunk lányok, ebből 6-an folyton azt hangoztatták, hogy ők milyen kövérek, mekkora combjuk van, mekkora fenekük, pont ugyanazok a nyomorok, mint neked, már akkor sem értettem, hogy mi bajuk van, hiszen mindegyik csontika volt

12 évesen ne fogyókúrázz, ha később egészséges akarsz lenni...

2015. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
12-13 évesen kezdtem el én is szenvedni a súlyomtól. Pontosabban ha jól emlékszem 7-es voltam. Elég magas voltam már akkor is 173 cm, és ehhez voltam 83 kg. Ami elég sok volt. Majd a következő egy évben keményen nekiálltam sportolni (meg nőttem még 10 cm-t) és fogyókúrázni. Igazából nem éreztem, hogy szenvednék tőle, jobban éreztem magam, hogy mennek le rólam a kilók. Eljutottam odáig, hogy a 183 cm-hez voltam 58 kg. Állandóan beteg voltam, mert az immunrendszerem kikészült a megvonástól, és állandóan összeestem. Ekkor apukám megfenyegetett, hogy ha nem hagyom abba, orvoshoz visz. Mivel utálom az orvosokat, inkább abbahagytam, azóta beálltam kb 70 kg-ra. De még 58 kg-san is kövérnek láttam magam. Úgyhogy én csak azt tanácsolom, hogy ésszel. Gyerek vagy még. Mozogj, sportolj, és kevesebbet nasizz és akkor le fog menni a felesleg. :)
2015. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a váloszat..eszemben sincs fogyókurázni ;-) Anyukám szerint még majd ugy is felnyulok és igyekszem észszerüen táplálkozni....De félek,hogy mire felnövök nagy hájpacni leszek és az senkinek ősem kell,mert a fiuk többsége a vékony lányokat szereti és sajnos az is aki bejön nekem :-(
2015. febr. 20. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, még előtted az élet :)

ennyi idősen pedig a fiúk többsége gyökér

2015. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!