Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi értelme van ezeknek?

Mennyi értelme van ezeknek?

Figyelt kérdés

Az egyik: karcsúsító víz (gyömbér, citrom, fehér bors, víz, s egy éjszakára hütőbe, illetve van ilyen uborkás változat) Ez elvileg pörgeti az anyagcserét, mielőtt megkapom, nem, nem azt várom/gondolom, hogy emellett estére bevághatok egy jó nagy adag fehér lisztes tésztás kaját stb.. Hanem plusznak gondoltam, ha van értelme.

Illetve edző teremben szinte minden gépen végig: hasra, fenékre, karra, lábra mindenre rádolgozni. Azt nem a fogyás után kellene? :/ Tanácstalan vagyok. Az elején nem célszerűbb kardiozni? Pl futógép, lépcsőző stb..

Várom a tanácsokat/ tapasztalatokat, köszönöm Szépen :)



2015. febr. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a karcsúsító vízben, igyad, mert egészséges, de egy rendesen összerakott diéta + edzésterv mellé felesleges, mert önmagukban is használni fognak, ha meg ezek nincsenek meg, akkor ihatsz bármit, úgysem fogsz fogyni.


Régi tévhit, hogy először elégetjük a zsírt, szálkásítunk, utána pedig izmot építünk. Célszerűbb először izmot építeni, utána pedig szépen lediétázni a felesleget, és akkor egyből a szép izmos test bukkan elő, nem pedig egy skinny fat alkat.

2015. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Lehet maradok a citromos víznél, úgy jobban lecsúszik a 2-3 L víz, mint a sima. (Nem a citrom diéta, ami szétmarja a gyomrod, hanem egy kisebb citromot teszek 1,5L v 2L-es vízbe, s érezni a citrom "aromát")

2015. febr. 15. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, előbb az izom. Külön jó benne, hogy fenntartása energiaigényes, így többet ehetsz, mégis könnyebben fogsz fogyni.
2015. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!