Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek a diétának lehet valami...

Ennek a diétának lehet valami értelme/haszna?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értek az ilyenekhez, ez a diéta jó? Nem a heti öt kiló része érdekel, az eléggé hihetetlennek tűnik, hanem maga az étrend. Jól van ez így felépítve? Elég/sok/kevés? Kb. 10 kilót szeretnék fogyni, persze jobb lenne "gyorsabban", de az sem zavar, ha hónapokba telik. Természetesen mozognék is mellette.


2014. nov. 23. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a 6. napon durva, hogy ebédre és vacsorára is csak gyümölcslevet javasol.

Meg ahol gyümölcssalátát ír vacsorára, én azt zöldség salátával helyettesíteném.

Az ebédnél, vacsoránál sokszor nem ír mennyiséget. Pedig az nem mindegy.

Kizárt az 5 kg fogyás, és az egyébként is eléggé egészségtelen és megterhelő lenne.

10 kg fogyás kb. 4 hónap alatt reális normális étkezés és rendszeres mozgás mellett.

2014. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már az öt kiló hetente miatt nem ér semmit! Ilyesmivel csak a kamu szereket és a rosszul összeállított, koplalós fogyókúrákat szokták hirdetni.


Kevés a zsír és fehérje, tele van gyümölcsvacsorával, ami nem laktató, így nem érdemes azt vacsorázni.


A fogyás nagy része izomvesztés lesz.

2014. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal. Durván zsírfóbiás, pedig a testnek nagy szüksége van rá. Valahogy én egyhetes kis nőimagazinos hülyeségeknél sem nézem jó szemmel, ha magasról tesznek a test szükségleteire.

Egyfolytában cukrot ajánlanak cukorral, akár rossz az inzulinérzékenysége a testnek ama napszakban, akár nem... S az izmok úgyis csak vastagok egy női testen, kinek kell az, ugye. Mondjuk nem olvastam, hogy nem ehetünk meg napi fél kiló húst, de az ilyen fogyni vágyó egységsugarú felhasználók tuti nem teszik.

A 7. nap jó csak (amikor azt ehetünk, amit akarunk). Ha rákényszerítettek volna az előző 6 napra, én tuti zsírt ennék zsírral s egy kis zsírban sütött zöldséggel eme napon... Mértékkel, mert az elő van írva. S szeretettel gondolnék az epémre, aki túlélte az előző borzalmas napokat. De lenyomnék 1-2 kiló nyers zöldséget is (az teljesen jó mérték), mert az nem engedélyezett ebben a diétában, nálam pedig alap.


A mennyiség? Mivel olyat nem írnak, lövésem nincs. De a gyümölcs túl kalóriaszegény (legalábbis akkora mennyiségben, ahogyan én szeretem. gyümölcsevők betolnak 3000 kalóriát belőle, én nem), a zöldség említésre se méltó, a hús is kevés, zsír nincs, a rizs valamicske, de nem elég (de hogy mekkora a pohár, az misztikum)...


Szerintem buta dolog cukrokkal fogyni, nem enni elég fehérjét és zsírt, de ami miatt még nem tetszik, az az, hogy... Nem vagyunk egyformák. Én nagyon, nagyon rosszul lennék az ilyentől. Már a gyümölcs is túl sok lenne, de amúgyis szénhidrátmérgezést kapnék és elég hamar ölni tudnék egy kocka vajért. Lehetőleg azt a személyt, aki erre kényszerítene, de a kitalálóról is formáznék egy voodoo babát a már nem kellő gyümölcsökből és párolt zöldségekből...


Tehát én igen feltűnően utálnám, de ez a diéta alapvetően senkinek sem jó. Max. lenne, aki elviselné, s a kalóriadeficit miatt fogyna valamicskét (ha 5 kilót akarnának elérni, szénhidrátszegényre kéne csinálni, hogy a nagy vízvesztés egyeseknél elérje ezt a hatást. ami persze nem fogyás). De a testnek nem jó.

2014. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!