Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen zsírégető módszereket...

Milyen zsírégető módszereket alkalmazzak?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok,190 cm,és 75 kg. De a hasamon van pici felesleg. És utánajártam,(de egyébként logikus is),hogy nem lehet kimondottan 1 helyről fogyni. Futással próbálkoztam. Csináljam tovább,vagy esetleg váltsak módszert? 800 kalóriát viszek be egy nap. Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 12. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor egy lány azt írja, hogy 800 kalóriát eszik egy nap, már az is szörnyű, de leírom a női ostobaság számlájára. Viszont mikor egy fiú írja ezt... aki ráadásul eleve csont és bőr... mert futással és napi 800 kalóriával egy deka izom sincs rajtad az fix. De jó úton vagy afelé, hogy igazán vékony legyél...
2015. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 angelside ***** válasza:

Inkább hízzál, mármint izmosodj!


172 cm-hez vagyok 71 kiló, és 1800-2000 kcal-t eszek.

2015. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
168cm, 55kg-os lány vagyok, naponta 1400-1600kalóriát minimum beviszek. 800kalóriával koplalnék, ahogy te is azt teszed.
2015. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!