Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel le tudok adni 10 kilót...

Ezzel le tudok adni 10 kilót 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Először is ha nem jó vagy tudtok jobbat nyugodtan írjatok.minden nap edzek csak egyik nap 30 percet sétálok vagy kocogok másik nap pedig először 10 perc bemelegítő kocogás aztán súlyzózás (2x30 minden testrész mert nem akarok cingár lenni hanem miután leadtam a felesleget jól izmosan szeretnék kinézni)

Étkezés:Nem eszem ilyen egészségtelen kajákat (csak néha egy kicsit)vizet iszom és párolt rizset és zöldséget és csirkemellet szoktam enni főként de iskolás vagyok ezért viszek magammal rozskenyeres szendvicset vajjal csirkemell sonkával és 2,5l vizet. Szóval remélem fogtok segíteni.A válaszokat előre is köszönöm.



2015. febr. 3. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom neked, hogy olvasd el a Sárga Kapszulát, le van benne írva, hogy pontosan, hogy kéne csinálnod a dolgokat. Nekem is segített. Sok sikert!
2015. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. febr. 4. 06:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg olvasd el a Sárga kapszulát, nekem is segített (-15 kiló 6 hónap alatt)


Az alapvető irány jónak tűnik szerintem, de az edzéseidet meg kell szervezni jobban, mert az izmoknak pihenés is kell.

2015. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!