Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt letudok adni...

2 hónap alatt letudok adni 8-10 kilót ezzel az étrenddel? Mellette mit mozogjak és mennyit?

Figyelt kérdés

Csirkemell+saláta+víz.

Kevés túlsúlyból szeretnék fogyni ,valamit szeretnék feszesedni.:)



2014. jún. 24. 13:29
 1/10 anonim válasza:
0%
2 hónap max 2 kiló egy hét fél kiló fogyás a maximális ami ajánlott.
2014. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Naponta csak 1szer ennéd ezt? Vagy minden étkezésre? Vagy egyik étkezésre ezt, a többire pedig a megszokott kajákat ennéd?


Ha az első két esetben biztos, hogy az elején fogynál egy picit, de utána, amit újra elkezdesz rendesen étkezni a többszörösét szednéd vissza.


Mennyi a súlyod? Lehet nem is kéne fogynod, csak a pici zsírpárnákat izommá alakítani?

2014. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sün!! válasza:
A szervezet a változatosságot szereti. Tehát semmiképpen sem ajánlom, hogy csak csirkemellet egyél :) Persze a csirkemell pl. rizzsel, salátával, egy jó fogás. Majd biztos lesznek itt okos kommentek, akik leírják az ilyen olyan fogyitippeket meg diétákat. Így én egy dolgot említenék. A napi rendszeres étkezést, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Mindig egy kicsit. Nem szabad koplalni. A szénhidrát és a fehérje fontos, különben összeesel a mozgástól. Az ételek zsírtartalmán és esetleg cukortartalmán kell nagy mértékben változtatni. A 8-10 kiló szerintem egy kicsit sok ennyi idő alatt, arra gondolj inkább, hogy ne hízz vissza, ehhez pedig elsősorban komplett felfogásváltás szükséges az étkezés terén.
2014. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ebédre enném ezt. Vacsora és reggeli nem kell,mert általában nem vagyok éhes.

50 kg vagyok 172cm-hez.Tudom,kevésnek hangzik,de abszolút el vagyok zsírosodva,ezért is írtam hogy szeretnék feszesedni :)

2014. jún. 24. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezdj fogyózni! Én ugyanilyen magas vagyok, jelenleg 59 kiló, és az orvos rámparancsolt, hogy lehetőleg még szedjek fel 2-3 kilót!


Sportolj! Nekem azt mondták, hogy inkább az erősítésre fektessem a hangsúlyt. Ez lehet sajáttestsúlyos gyakorlatok, amit később kisebb súlyokkal lehet nehezíteni, jóga, de mehetsz terembe is, ha neked az jobban fekszik.


És étkezz rendesen! Napi 5-6szor!

2014. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja elfeledtem írni, hogy az 2-es és 5-ös hozzászóló vagyok.
2014. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem inkább az a fontos hogy sportolj ha feszesedni szeretnél. Én nagyon tudom ajánlani az aerobikot és a capoeirát. A capoeirát nem tudom ismered e de én csinálom és nagyon jó edzés.
2014. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sün!! válasza:
"Ebédre enném ezt. Vacsora és reggeli nem kell,mert általában nem vagyok éhes. " Na látod ezt írtam. Ez a gond. Nem akkor kell enni amikor éhes vagy :) Én ezt alapvetően első lépésnek tartom a mozgás mellett. A reggeli nem véletlenül a legfontosabb étkezés. Ez nem csak a szüleink szüleménye. Kötelező reggelizni és kötelező vacsorázni is (mondjuk nem 9 kor, de 6 kor). A gyümölcs is étel. Amúgy meg én is úgy gondolom, hogy inkább feszesedni kéne. Annak pedig ez az alapja. Folyamatosan keveset enni és mozogni.
2014. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"50 kg vagyok 172cm-hez.Tudom,kevésnek hangzik,de abszolút el vagyok zsírosodva,ezért is írtam hogy szeretnék feszesedni :)"


Akkor talán mozogni kéne és rendesen táplálkozni, nem továbbra is koplalni. Feszesíteni csak az izomzat fejlesztésével lehet, az étrended mellett csak izmot veszíteni és zsírosodni lehet, nem véletlenül nézel ki úgy, ahogy.

2014. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sün válaszát "kicsit" megváltoztatnám. A sok zsír és fehérje fontos. Amit nagyban meg kell változtatnod az a szénhidrátbevitel. Minél több szh, annál magasabb vércukorszint, annál több inzulin a vérben, an inzulin feltölti a glikogénraktárakat, vagyis a zsírszövet térfogatának csökkenését gátolja. Ellenben, ha sok zsírt eszel és kevés szh helyett, akkor megjelenik az inzulin antihormonja, a glukagon, ami serkentő hatással van egy bizonyos enzimre, az enzim pedig gyakorlatilag a zsírszövet csökkentésére szakosodott.
2014. jún. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!