Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbisok! A házi sült kolbász...

Norbisok! A házi sült kolbász hányas kód?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Á, gondolom valamelyik nagyon okos pontozott le...
2010. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi,hogy időt szántál a kérdés megválaszolására.
2010. febr. 8. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia,13:05 vagyok, szerintem azért mert nem cukros, lisztes, még nem 1-es, hiszen zsíros. Egy kolbászban min. 30% zsír van, ez a házi kolbikra is igaz és a zsír kalóriatartalma a legmagasabb. Nem véletlen, hogy az oldalas 3-as, és a natúr csirkemell 1-es. Ha 20 kilót már leadtál, biztos ismered a 20%-os szabályt. Ha egy töltött káposztát csinálsz, abba max. ennyi %-ig mehet 2-es attól még 1-es marad, de ha magában eszed, akkor az adott kódját kell figyelembe venni. Am én is Norbis módszerrel fogytam 12 kg-ot, mindenféle éhezés nélkül, ez nekem is bevált. További sok sikert!!!
2010. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én és Norbi módszerrel fogyizok és kitartást kívánok hozzá! A beszólogatók pedig szégyellhetik magukat, a hozzászólásaikat nem is kommentálom. Mindenképpen csodálatra méltó a leadott 20 kilód, csak így tovább! Nos a legutolsó Norbi könyvben a száraz kolbász, cserkész kolbász 1-es kódos volt, de szerintem a házikolbász nem az, hiszen annak a zsírtartalma sokkal nagyobb arányú, úgyhogy én biztos kihagynám, kihagyom. Egy kis kolbászozás nem ér annyit, hogy agyoncsapd jónéhány hét munkáját.

További sok sikert!

Üdv.: kulcsártimi

2010. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. Végül ettem délelőtt pufi rizzsel. Ha nem ettem volna állandóan az lebegett volna a szemem előtt. Sokat mozgok így talán jobban belefért. Egyébként meg én sem szeretem ezeket a rosszindulatú beszólogatásokat, de az oldal anonim így könnyebb leírni a trágárságokat az ilyen embereknek.
2010. febr. 16. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!