Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbisok! A házi sült kolbász...

Norbisok! A házi sült kolbász hányas kód?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Vörös kód...
2010. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de a baromságra nem vagyok vevő!!!!!
2010. febr. 8. 12:29
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Muhhahha :D Gyerekek tanuljatok már meg táplálkozni könyörgöm... Egy napot rá kéne szánni, és megtanulni mik a fehérjék, szénhidrátok, zsírok, melyikből milyen létezik, és mit, hogyan, mikor kell... Ennyi lenne az egész, és akkor nem kéne "kódokban" gondolkodni. Norbi bácsi ügyesen milliárdos lett abból, hogy a lusta disznóknak kitalálta ezt a rendszert. De könyörgöm 1-2 nap olvasás tényleg olyan megerőltető lenne???
2010. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ne kérdezz baromságot
2010. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Súlytartó szakaszban, ha nagyon kívánod, 14-ig eheted, zöldséggel, savanyúsággal mustárral. Se kenyér se egyéb más nem mehet mellé. Fogyó szakaszban én nem ennék semmiféle kolbászt.
2010. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 1-es, vagy ha nagyon szigorúan vesszük, akkor 2-es... Nem lisztes, nem cukros, tehát a 3-mas kvázi kizárva. :)
2010. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm. Az, hogy a Norbi milliárdos, azt megérdemli, amit csinált egyedül érte el. Sajnos sok az irigy ember. És hát butaság ide -vagy oda, én ezzel a módszerrel már eddig 20 kilót fogytam.
2010. febr. 8. 14:24
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
14:14-es vagyok. Egyetértek veled, 2 éve én s nagyon sokat fogytam Norbi módszerével, sajnos ami visszajött, az annak köszönhető, hogy teljesen felborítottam a táplálkozásomat, de még a bioritmusomat is. Na de nem ez a lényeg, hanem hogy Norbi azért becsülendő, mert így nagyon egyszerűen eljuttatta az emberekhez, hogy csinálják, ha fogyni szeretnének. Lehet, hogy nem ő találta fel a spanyol viaszt, de nagyon megkönnyítette az emberek dolgát ezzel a kódrendszerrel. És akkor még nem is beszéltünk a termékeiről. Jó, most a sokat vitatott péksüteményeit hagyjuk. De mutass másik diétás pudingot, túrórudit, elérhető áron! Vagy cukormentes majonézt, müzliszeletet? Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de sok- sok másik van még. Ezek azért sokat segítenek, hogy ne adja fel az ember. Mert egy dolog az önuralom, de miért szenvedjen az ember, ha megkíván valamit, ha van lehetősége elfogyasztani, csak sokkal kevésbé hízlaló formában? :) szóval lehet szidni a Norbit, én sem érték vele mindenben egyet, de azt állítani, hogy a semmiből gazdagodotu meg, erős túlzás lenne.
2010. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig én vagyok. Kösz a lepontozást, amiért a kérdésre válaszoltam. Tegyük hozzá, elsőként, és eddig utolsóként. Van Update 1-es szakácskönyvem, és abban van olyan recept, ami tartalmaz kolbászt. Úgyhogy mostmár tuti 1-és :)
2010. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem pontoztam, mert nem szoktam ezzel foglalkozni.
2010. febr. 8. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!