Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit idő alatt fogyhatnék...

Mennyit idő alatt fogyhatnék le? (többi lent)

Figyelt kérdés
165cm/68kg vagyok , le szeretnek adni minimum 13kg-ot. Nem részletezem inkább, hogy 2éve próbálok lefogyni. Szóval, heti 4-5x intervallumos futás néhanapján zumba, ami 40perces és 400kcal-t éget. + Természetesen diéta, azt meg már gondolom mindenki ismeri.(Kerülöm a cukrosakat, fehéret, liszteket csokoládét stb. stb.) Mennyi idő alatt fogyhatnék le 52-53kg-ra LASSAN és TARTÓSAN?

2014. dec. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

13 kg-hoz szerintem minimum 7 hónap kell.

Sok sikert!

2014. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. dec. 14. 21:11
 3/3 poiu ***** válasza:
Heti 1 kg-nál nem szabad többet fogyni. Az elején ez menni is fog, aztán lelassul. Átlagban 1kg / 10 nap szerintem reális, tehát 130 nap. De persze vissza fogsz esni párszor, ez törvényszerű, ha mégsem adod fel, a fél év. Ne add fel :-)
2014. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!