Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet így fogyni?

Le lehet így fogyni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (fiú) 176 cm és 85 kg. Egy 15 kg-ot le szeretnék fogyni. Na már most, ha minden nap csinálok pár fekvő támaszt, felülést és 10 kg-os súlyzóval csinálnák gyakorlatokat, le lehetne normálisan fogyni? Igazából nem azért vagyok kövér, mert sokat eszek, inkább a sok cukros italról nem tudok leállni. Mit csináljak? Suliba mindig olyan boltozhatnékom van. És mindig valami cukros löttyöt veszek. Nem tudok róla leállni, mit csináljak?

2014. dec. 5. 14:52
 1/3 anonim válasza:
Hát ehhez akarat erő kell! Amikor megkivánod a szénsavas cukros üditőket akkor minidg gondolj arra, hogy nem fogod elérni a diétával a célodat! Egyébként, ha már a cukros piákrol le tudsz mondani és mellé még van egy kis mozgás is otthoni torna amit netröl is tudsz koppintani, akkor már azzal el tudnál érni valamennyi fogyást! De ha többet akarsz mondjuk 15kg akkor oda azért már kicsit drasztikusabb lépések kellenek!
2014. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Például?
2014. dec. 5. 15:44
 3/3 anonim válasza:
Hát akkor már minden zsiros, cukros olajos dolog lőve van! Zöldésg szinhúsok rizs édesburgonya amik igazán jók a komoly diétában! persze azok is zsir és olaj elkészitése nélkül! Én 104 kg voltam és komoly testépitő diétába fogtam ami csirkemell,rizs és zöldésgből állt 75 napon át! A végeredmény minusz 17 kg viz vesztéssel eggyüt szval nagyon megéri de hatalmas akaraterő kell ahhoz hogy kibird! Főleg ha körülötted mindenki eszi a finomnak de egészségesnek nem nevezhető kajákat! :D Ja én persze étrenkiegeket is használtam közbe !
2014. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!