Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le tartósan?

Hogyan fogyjak le tartósan?

Figyelt kérdés

Vannak rajtam plusz kilók.Szeretnék lefogyni kb 10-15kg ot.De viszont nem bírom megállni hogy ne igyak cukros üdítőket,ne egyek néha chpiset,és csokit!

Miket ajánlotok?Miket ehetek?És milyen gyakorlatokat végezzek?


2010. jan. 30. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem bírod megállni, akkor dagadt maradsz.
2010. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor sehogy. Egy nagy önellentmondás vagy.
2010. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Na szóval,nem tudom,hány éves vagy.hány kg,és hány cm...

Változtass az életmódódon reggelire teljes kiölésű kenyérből készült szendvics .csirkemell sonkával,sok-sok zöldséggel.vagy ehetsz tk. piritóst stb...A lényeg ,hogy a reggelid bőséges legyen.Megemlítetted a csokit,délelött fogyaszthatsz csokit,de nem egy táblával,egy-két kockával.

Ebéd:Ebédre ehetsz bármit,de mósjával,mondjuk nem ajánlom a pacal pörköltet,vagy a szallonát...De esteleg sült csirkét ,salátával,vagy néha rizzsel.A tízórait se felejtsd el:bármilyen gyümölcs/banánt inkább ne sok benne a cukor/Uzsonna:ehetsz yoghurtot,vagy kefírt,puff.rizzsel vagy abonettel.Vacsora:lehetőleg este 6 elött fogyaszd el.Lehet párolt zöldség,csirkemellel,vagy salátával,esetleg készíthetsz valamilyen levest.A sport nahát.igen ezt sem tudom ,hogy anyuka vagy e.vagy ha nem akkor eljárhatsz futni,vagy otthoni Rubint Réka torna,vagy ugrókötél,a lényeg hogy jól megizzadj és elfáradj közben,és több mint fél óráig tartson a torna,mert félóra után kezd el égni a zsír.A LÉNYEG HOGY EGÉZSÉGESEN ÉTKEZZ,ÉS SEMMI FÉLE KÉPPEN NE KOPLALJ/tévhittel ellentétben a koplalással első héten lefogysz kb:4 kilót,majd vissza állsz a normális étrendre,a dupláját szeded vissza/


Sok sikert:)

Bocsi ,hogy hosszúra sikeredett:)

2010. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm hogy normális választ kaptam!

Nem vagyok anyuka!

2010. jan. 30. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

egyet értek az utolsóval, és annyit hozzáteszek, h 2hetente mindig tarts egy pihenőnapot, ekkor megengedheted magadnak a csokit, csipszet üdítőt, amit szeretnél, de fontos h utána vissza tudj állni a megszokott egészséges étrendre.

és ha néha elrontod (vagyis nem bírsz ellenállni vminek), akkor ne hagyd abba mostmár úgyis mindegy alapon, folytasd tovább úgy, mintha az a kis baki meg sem történt volna :) (én legtöbbször itt rontottam el, megkívántam délután egy túrórudit, és akkor már úgy voltam vele h végleg elszúrtam, akkor már mindegy, és jól bevacsoráztam. na ezt nem szabad!)

2010. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is azt hittem,hogy nem tudom majd megállni a nasizást,sokszor én is feladtam,de igy utólag nézve,sosem akartam eléggé. Most akarom! És ez a lényeg,mert akkor nem engedsz majd a csábitásnak! 3 hónapja nem ettem semmi "bünt" és fogytam 8 kilót! Akarni kell csak!!!
2010. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak gratulálok nagyon ügyes. Vagy
2016. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!