Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan, de...

Hogyan fogyjak le gyorsan, de tartósan?!

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve.Már szinte mindent kipróbáltam,de a súlyom nem akar csökkeni.Nincs nagy súlyfeleslegem(4-5 kg),de zavarnak a zsírpárnák és sajnos,ha egy kicsit is elengedem magam,rögtön felszaladnak a kilók.Félek,hogy nagyon el fogok hízni.Mit tegyek?Már fanatikusan járok edzeni is,viszont sajnos a finom ételeknek nem tudok ellenállni.Van amikor több napig koplalok,de utána falási rohamaim vannak,és nem érek az egésszel semmit.Segítsetek!Köszi
2009. jún. 15. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: sehogy.


A fogyás nem Domesztosz hogy gyorsan és tartósan eltávolítjuk a szennyeződéseket a WC ülőke alól. Rendes, ésszerű diéta kell és heti kb. 1 kg-t lehet leadni zsírból. Én 2 hete kezdtem diétázni, olyan 94-ről indultam, most 90 kg vagyok de nem szeretném, ha ezen a héten 90 alá esnék, mert az azt jelenti, hogy nem csak zsír megy le! Megfelelő étrend kell, kevés - de nem nagyon kevés! - szénhidrát, sok sok fehérje és rost, valamint víz! Koplalással nem érsz el semmit! Oszd el négy-hat alkalomra az étkezéseidet, iktass be egészséges nasikat mint alma, répa, karalábé, emellett végezz heti 4x 60 perc aerob edzést! Ha ezt betartod nincs az az Isten hogy ne fogyj le! Persze először a fejedben kell rendet tenni, mert rendes táplálkozás nélkül esélyed sincs lefogyni, jojózás lesz az egész!

2009. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jún. 16. 09:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen aerob mozgásokat kell végeznem a fogyás érdekében?
2009. jún. 16. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 1. válaszoló ez angyon jól hangzik !:) Köszi:D Én is kipróbálom :)
2009. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aerob mozgások: gyors gyaloglás (pl. hegymenetbe állított futógépen), kocogás, ellipszis tréner. Ha jobb kondid van, akkor lépcsőző gép, futás, sífutó gép, de ezek elég durvák, már inkább kardió edzés mint zsírégető! Figyelj a pulzusodra, 130 fölé ne menj.
2009. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kis help a kajához:

[link]

2009. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Sokat segítettetek.Ilyen mozgásokat végzek most is.Mármint futás,gyaloglás,taposógép,bicikli.Meg néha azért izomra is edzek súlyokkal,de nem túl nagyokkal,főleg fenékre.Vagy ez nem ajánlott ha fogyni akarok?
2009. jún. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!