Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehhez a súlyhoz brutális a...

Ehhez a súlyhoz brutális a derékbőségem vagy normális?

Figyelt kérdés
Fogyásban vagyok, 110 kilóról indultam májusbanm (illetve 115 voltam februárban, csak akkor még nem vettem komolyan), most vagyok 85.5, a derekam bár arányaiban "vékony", mégis 86 centi (mellbőség 109, csípőbőség 110). Ezek brutális számok, legalábbis nekem, de nem tudom, hogy ehhez a kilóhoz ez még elmegy-e? (170 centi magas vagyok)
2014. nov. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

68 kilósan nagyobb a derekam... No igen, nekem onnan megy le a legutoljára. Nekem tényleg nem arányosan nagy, de ez remélhetőleg ideiglenes dolog.


Alkat, genetika, Te ennyi kilóval most ekkora derékkal rendelkezel és kész. Mi lenne rajta brutális vagy ha azt mondjuk, hogy az, az mit változtatna? Folytasd a fogyást, megfelelő mozgással és csinos leszel :)

2014. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis ez a derekboseg. Az aranyos noi test eseteben a derekboseg a csipoboseg 75%-a. A te esetedben ez 78%. Az enyem 68%, de nem erzem brutalisnak. Inkabb orulok, hogy van derekam :)
2014. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!