Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar minden boldog-boldo...

Miért akar minden boldog-boldogtalan fogyni?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú látni, hogy sok csinos fiatal lány folyton fogyózik. Éhezteti magát, nem eszik, nem iszik, csak hogy fogyjon az amúgy is kevés súlyából.
2014. okt. 14. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert a testünket sokkal könnyebb rendbehozni, mint a lelkivilágunkat vagy az agyunkat?
2014. okt. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 10-es nem csak a legtöbb pasi, még a molett nők is a sportos vékony férfiakat keresik, csak azt nem értem milyen jogalapon teszik ezt...
2014. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12.-es, igen. Ezért mondom, hogy ha én elvárom a pasitól, hogy jól nézzen ki, tegyek már én is érte, hogy én jól nézzek ki..:) Sajnos ezt sokáig én se láttam be..
2014. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2-es ne keverd a fogyókúrát az egészséges életmóddal.

Az amit leírtál egészségtelen így ilyen formában (állandóan azzal tömi magát), de a fogyókúrák sem egészségesek.

2014. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar csak, ha olyan akar "fogyózni" aki vagy normális súlyú, vagy kifejezetten vékony, és jönnek a "175 cm vagyok és 50 kiló, mennyit fogyjak?" típusú kérdések, amik azokra nézve, akik tényleg túlsúlyosak és ténylg küzdenek a fogyásért, már-már sértő és rettenetesen bosszantó tud lenni...
2014. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
164 cm vagyok 54 kg és fogyni szeretnék. Miért mert vágyom egy egészséges testalkatra, és ahhoz, hogy feszes, izmos legyek még 2 kg zsírt el kéne tüntetnem magamról és majd csak utána izmot felszedni. Szerintem ez se nem szánalmas, se nem nevetséges. Sokan így vannak ezzel, akik ide kiírják ilyen értékekkel, hogy fogyni akarnak..Nem úgy kell elképzelni, hogy az 55-ből akar még ledobni 8-at. Nem értem miért zavarja ez az igazán túlsúlyosokat, nekik más a cél, mint azoknak, akik kis súlyból szeretnének fogyni. Most akkor 50 és 60 kg között, mindenki törődjön bele, akár milyen löttyedt, akármennyire is tudna és szeretne tenni a tökéletes alkaért csak, hogy ne bántsuk meg a túlsúlyosokat?
2014. okt. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

mert azt látják, ha vékony vagy, boldog vagy

a koplalással nem értek egyet, de ált. agymosottak lesznek és nem érdekli őket semmi

2014. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!