Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar minden boldog-boldo...

Miért akar minden boldog-boldogtalan fogyni?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú látni, hogy sok csinos fiatal lány folyton fogyózik. Éhezteti magát, nem eszik, nem iszik, csak hogy fogyjon az amúgy is kevés súlyából.
2014. okt. 14. 19:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
Meg akarnak felelni a külvilágnak. Még az is fogyózik, akinek nem kéne.
2014. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem rájuk fér. Az átlagember fornettivel, pizzával, pörköltnokedlivel meg csokival tömi magát álló nap. Lehet, h nem többek 60 kilónál, de az állaguk olyan, mint a kocsonya.
2014. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mert ma a vekony a szepsegideal.
2014. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindenki egy dagadt disznó. Felmérések is igazolják. Amúgy nem csak nem evős fogyikúra létezik. Olyan szomorú látni, hogy hülyékkel van teli a világ.
2014. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ha kérhetem a kérdésben leírt dolgokra válaszoljatok és ne képzeljetek oda semmi pluszt :)

nem írtam sehol, hogy a sporttal van gondom, az rendben, hanem kifejezetten az ÉHEZŐS, SEMMIT NEM EVŐS-IVÓS fogyival

2014. okt. 14. 22:08
 6/17 anonim ***** válasza:

Az nem fogyokura, hanem betegseg. De azt meg nem mondhatod, hogy minden fiatal lany ilyen lenne, aki fogyni akar.


Amit eddig en olvastam itt, abbol nekem az jott le hogy 10 fogyni vagyobol 9 bizony tulsulyos.

2014. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem írtam, hogy minden lány :) (szövegértés, szövegértés...)

azért a 10-ből 9 is erős túlzás

2014. okt. 14. 22:36
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Köszi, én boldog vagyok, és nem akarok fogyni!!!
2014. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem akarok fogyni, meg vagyok elégedve az alakommal. Másnak sok lehetek, de nem érdekel, a férjemnek tetszem, én jól vagyok, csak ennyi számít. :)
2014. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert kevés az olyan ember, mint te, akik szerint megfelelnek úgy ahogy vannak. A legtöbb pasi, férfi a vékony jó alakú lányokat keresi. Amit a mai életvitellel amit sajnos a többség él nem lehet elérni. Egyszer csak észbe kapnak és megpróbálnak lefogyni. Nálam ez történt legalábbis. Meg ráébredtem, hogy nem várhatom, hogy egy helyes jó testalkatú pasi leálljon velem, ha én úgy nézek ki, mint pálcikán az olvadt viasz. Így kezdtem el a fogyókúrát/diétát sporttal kombinálva.
2014. okt. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!