Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 125 kg-ról szeretnék lefogyni...

125 kg-ról szeretnék lefogyni jövő nyárig. Hogyan?

Figyelt kérdés

15 évesen ennyi kiló vagyok.. Tudom hogy szégyen.. De ez van.:/

Most lett úgy igazán elegem hogy szégyellek társaságba menni, meg úgy egész nap szégyellem magam mások előtt, le szeretnék fogyni.

Jövő nyáron már szeretnék egy izmos felsőtesttel rendelkezni.

Az izomzatom elég jó, erős vagyok, egy olyan 45-50 kilót kéne ledobni.

A 75-80 kilóval lennék elégedett, viszont az izom legyen.

10-11 hónap alatt szeretném elérni, szóval július-augusztus környékére, egy hónap alatt 4 kilót szeretnék ledobni.

Lehet párhuzamosan fogyni és izmosodni?

Keressek egy személyi edzőt, aki összeállítja az edzéstervem, és az étrendet?

Milyen anyagi vonzata van ennek? Tudom hogy nem olcsó így táplálkozni, de egy jó edző, kb. mennyit kér el?

Köszi a válaszokat!



2014. szept. 19. 22:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha súlyzós edzést csinálnál (kondiban) és egyelőre csak az étkezési szokásodon és annak összetételén változtatnál. Kezdj el minőségi kajákat enni és csökkentsd az adagjaidat. Egyszerre fogyni és izmosodni nem lehet. Ahhoz, hogy ne legyél löttyedt ugye izom kell, és az izmodnak fehérje. Egyél fehérjedúsan, sok-sok zöldség, minimális cukor/fehér liszt és alkohol. Ha kérdésed van vagy szeretnéd, hogy segítsek, akkor írj privátot :)
2014. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hát nem egészen mozgás nélkül, de nem sporttal. Egész nap futkároztunk, labdáztunk, sétáltunk a gyerekekkel, a teljes házat újravakoltam, festettem. Szóval végülis mozogtam. :-)
2014. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

70% múlik az étkezésen, 30% a sporton.


A nagy súly cipelése megerősít, ha ésszerű diétával fogysz nem kell aggódnod az izmosítás miatt nagyon. Lényeg hogy mozogj és ne veszíts izmot. Ajánlom elolvasásra a Sárga Kapszula c könyvet, netről ingyen letölthető.

2014. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Mozogj sokat, járj konditerembe, egyél kevesebbet, ne igyál üdítőt, édességet mértékkel, CSAK délelőtt!

Én így fogytam 10 nap alatt 5 kilót. Sok sikert! Előttem még 20kg fogyás van! / Fiú, 15, 95kg /

2014. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:))

Hát szerintem megpróbálom ezt az Update menüt, mellette bicikli, meg sok mozgás, és kondizás.

Az a baj hogy rá vagyok szokva az üdítőkre, pedig tudom hogy rengeteget számít, ha valaki üdcsit iszik víz helyett..

2014. szept. 20. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!