Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem reggelire 100 grammm...

Megettem reggelire 100 grammm kókuszreszeléket ledarálva, vízzel sűrítve, fahéjjal ízesítve reggelire. Ez nagyon durva?

Figyelt kérdés
Ha ma már csak mondjuk 100 gramm sült csirkét eszek pároltkáposztával, akkor nem rontottam el a mai napom nagyon, ugye? :/
2014. szept. 13. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
De, de nagyon elrontod, az életed. Mi a f@.sz.ért koplalsz?
2014. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ennek mi értelme? Finom a kókusz, de nem sok értékes táppanyag van benne, viszont rengeteg zsír. Kb. annyi zsírt fogyasztottál, mint két tábla csokival. Összesen 620 kalória az elérhető tápanyagtáblázat szerint, vagyis a napi kalória mennyiség 1/3-a már megvolt ezzen a nagy semmivel.
2014. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem rontottad el. Bevittél 60g jó zsírt ezzel az akcióval, ha kb 60 kiló vagy akkor testsúly kilogramm x 1g zsír teljesen jó szálkásítás alatt is.

Akár még megehetsz 300-400g párolt csirkemellet és fél kiló káposztát is akkor is csak 1200-1300 kalória körül vagy. A fehérje talán még mehetne feljebb, a zsír megvan a CH is alacsonyan van. Teljesen kalória minuszban vagy.

2014. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második: "ezzel a semmivel" ?? 2 és fél órája ettem, és még mindig tele vagyok. Valamint nem olyan mintha megettem volna 2 tábla csokiz,ugyanis a csoki telített zsírsavakat tartalmaz,a kókusz pedig nem. Valamint sokkal egészségesebb,laktatóbb.

A harmadik válaszolónak pedig köszönöm! Azthiszem elmegyek futni inkább 1 órácskát,és akkor vacsira is ehetek egy pici husit,vagy zöldséget.

2014. szept. 13. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebédelj és vacsorázz is. 10 deka kókusz teljesen korrekt reggelinek tűnik, bár én sosem hagynám ki a zöldséget az étkezésemből, de ez az én kis mániám.

Mivel én sokkal több zsírt eszem, mint ami ennyiben van, az én étrendembe nagyon jól belefér. Én a szénhidrátot igyekszem szolid szinten tartani, szerintem az jobb ötlet, mint a zsírkerülés (mindkettő egyszerre pedig számomra koplalás).


S lehet, hogy annyi benne zsír, mint 2 tábla csokiban, de sokkal kevesebb a szénhidrát, az sem fehér cukor :P A kókusz zsírja (is) jól laktat és jó energia.

2014. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!