Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon durva ha ilyeneket...

Nagyon durva ha ilyeneket eszem? Félek hogy hízni fogok

Figyelt kérdés
Hétköznap anya étteremből(napi menü) hoz nekem ebédet amit én választok ki 3 második közül és általában amit szeretek(pl:tészta,rántott hús/sajt,palacsinta,hús krumplipüré,szilvás gombóc).A levest többnyire nem szeretem de van amit megeszek. Ha soknak érzem akkor megfelezem ebédre meg vacsorára a levest meg a másodikat. Nagyon sok kalória van ezekben az ételekben?
2014. máj. 27. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Az éttermi ilyen ételekben igen. Van, amit otthon lightosan is meg lehet csinálni, de alapvetően mind kalóriadús és sok a felesleges szénhidrát. De ha kamasz vagy, mellette mozogsz sokat, nem hinném, hogy elhízol.
2014. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem csináld úgy, hogy mondjuk heti2-szer eszel olyat ami kalóriadúsabb, de azért nem mindennap.

Miket lehetne még választani?

2014. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kincshő14 válasza:
100%
Szeresd meg a levest!
2014. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem a kalórián van a hangsúly. Hanem hogy tésztától meg sajttól megbetegszel, a beteg test pedig mit csinál a kalóriákkal? Semmit, de a tápanyagokat zsírraktárakba tolja be. Miért? Mert beteg. Miért beteg? Mert egy tészta tömény keményítőből tömény cukorrá bomlik le, teljesen felborítja a hormonháztartásod. Ez az elhízás.


Sosem szabadott volna kitalálni a tésztaételeket meg ilyen tésztás gombócokat.. csak hát volt éhezés, háború. De most már nincs, éppenséggel. Most van más: háború láthatatlan módon azon megy, hogy mennyi beteg ember lesz.

2014. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy elhíznál ezektől az ételektől. mamám is ilyen kalóriadús ételeket főz, és mégsem híztam el, pedig minden nap itt eszek.
2014. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló kommentjéhez hozzátartozik az is, hogy már ÁLTALÁNOS ISKOLÁS kölkök is zsírosodnak. Már gurulnak az iskolába. Középiskolások még többen.. tehát lakosság szinten egyre durvább a helyzet, így kell értékelni a kivételeket: ők majd később híznak el, ettől még sose láttak előttünk a maihoz hasonló helyzetet..
2014. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát oké hogy kalóriadús, de nincs itthon főzni időm. Egyébként naponta minimum 1 órát általában sportolok(futás,erősítés, és edzésre is járok). Akkor ha ilyeneket eszem esélytelen a fogyás?:(
2014. máj. 27. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire esélyes vagy esélytelen azt nem tudjuk megmondani, függ, hogy mennyit mozogsz,mit eszel a nap további részében és milyen a genetikád.

Én nem vagyok paleós, nekem a sajttal nem lenne semmi bajom, de így rántva, liszt, zsemlemorzsa bő olaj, hát nem diétás, és szerintem is megterhelő a szervezetnek minden nap ezt enni(nem vagyok zsírfóbiás, de szerintem nem kell bemutatni, hogy az ilyen helyeken hányszor használják fel az olajat és milyen olaj az.

Nincsenek főzelékek natúr hússal, lecsó, rakott kelkáposzta, öntött spárga stb?

Vagy egyél egy tányér gulyás levest és utána mondjuk 1-2 gombócot, de szerintem minden nap nem ezt kéne enni, meg gondolom ezek gyorsfagyasztottak, szóval sok adalékanyag, tartósítószer, ezzel a szervezet nem tud meg bírkózni, ha meg igen, később lesz vele probléma, majd felnőtt korban.

2014. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!