Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez durva éhezésnek számít...

Ez durva éhezésnek számít vagy enyhének?

Figyelt kérdés
Egy nap összesen 4db teljes kiörlésű kenyeret eszik + rá a felvágott és paradicsomot eszik hozzá. Reggel 1 pohár tejet iszik és nap közben vizet és limonádét cukor nélkl édesítővel..Nem rólam van szó,hanem az egyik barátnőmről.:/ Ez durva koplalás vagy enyhe?

2013. szept. 6. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább durva hülyeség
2013. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ja olyan ételekkel táplálkozzon amiben van tépérték és vitaminok, kevesebbet egyen de többszőr...

amit ő csinál nagy hülyeség tönkre teszi szervezetét, vannak fontos szükségletek amitől megfelelően tud müködni a test ha ezeket nem viszi be, majd jól benézi.. olyasson kicsit utána mielőtt hülyeséget csinál, neten található fogyokurás tippek többsége egy óriási nagy hülyeség


ha fogyni akar mondom egészségesen egyen, kevesebbet többszőr és MOZOGJON valamit mondjuk futni az leviszi a pocakot-de csak ha helyesen eszik- ez a tuti recept!

2013. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csizia ***** válasza:
Nem négy szeletet akartál írni? Ne legyen lusta, rakjon még a felvágottra hagymát uborkát paprikát, retket. Máris jó. A citromos víz jó a fogyáshoz ha jól tudom. Ja és a felvágott lehetőleg kevés zsírtartalmú sonka legyen. Így már semmiképp nem nevezném durva hülyeségnek.
2013. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg vegyen csirkemellet mer olcsóbban jön ki
2013. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A koplalás mindig durva...


Persze vannak fokozatai, és ez nyilván nem a legextrémebb, de attól még hülyeség, és hosszútávon úgysem tartható. (Nem is kell!)

2013. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát mondtam már neki,hogy hagyja ezt az egészet abba :/ Vagy hogy legalább több zöldséget tegyen a tk.-ra..

Ez a mennyiség amit megeszik,ez kórosan kevés,vagy még elfogadható.?

2013. szept. 6. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
az egész rendszere egy vacak...
2013. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Durva.
2013. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez durva akkor nekem voltak elég elmebeteg korszakaim
2013. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!