Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen volt a mai...

Szerintetek milyen volt a mai napom?

Figyelt kérdés

Reggeli:


200g brokkoli 48kcal (fehérje:7, ch:4)

150g karfiol 45kcal (fehérje:4, ch:6 zsír:1)

200g sült keszeg 254kcal (fehérje: 38, zsír:11)


Tízórai:


200g alma 60kcal (ch:14 fehérje:1, zsír:1)

100g szilva 46kcal (ch:11, fehérje: 1)


Ebéd:


1 főtt tojás 68kcal (fehérje:5 zsír:5)

400g joghurtos spenót 157kcal (fehérje: 12, ch:13, zsír:5)

multivitamin


Uzsonna (edzés után):


Fehérjeshake(30g) 112kcal (fehérje: 24, ch:2)


Vacsora:


400g Rakott kel diétásan 397kcal (fehérje: 31 ch:13 zsír: 23)


összesen: 1187kcal / 122g fehérje / 65g ch / 47g zsír


Az értékeket a kalóriabázis alapján számoltam ki, remélem nagyjából pontosak.


Edzettem kb egy órát (láb+hasizom), és volt 2x40perc gyors séta.


Amúgy fogyni szeretnék, jelenleg 59kg/165cm vagyok, 55kg lenne a cél.


29L


2014. szept. 10. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi mozgáshoz kevésnek tűnik a kalóriamennyiség, de Te tudod, annyira még nem vészes a helyzet, főleg, ha nem érzed, hogy összeesel vagy valami :)

Egész jókat ettél, a makrók is tetszenek :)

Nem értek hozzá, mennyi szokott lenni egy edzés, de egy óra, hogy csinálod? Nekem van egy 10 perces videóm, ami 3 napra pokoli lábizomlázat csinál, menni alud tudok, a hasizmom speciális kérdés, mert az max. pár perc után készül ki egy időre. Milyen gyakorlatokat végzel?


A célodban sem látok semmi rosszat. Nem vagy tipikus fogyókúrás gyk-kérdező, sokkal több eszed van, mint az átlagnak, igaz, már nem vagy tini ;)

2014. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Mióta diétázom, általában 1200 kcal körül szoktam enni, ennyi mellett már nem érzem magam éhesnek, mert sok folyadékot is iszom, és az eltelít.

Az edzés nem mindig egy óra, minden nap más izomcsoportokat edzek, és ma így alakult. 2x20 perces videóval kezdtem, aztán a hasizmot csak úgy magamtól csináltam, az is kb 20 perc volt összesen (130 felülés, 200 hasprés, 65 lábemelés (ezek sorozatokra voltak felosztva), fél perc “plank” (ez az angol neve, magyarul nem tudom).

Jó ideje (fél éve tuti) csinálom már, ezért megy ennyi egyhuzamban, régebben már az első videó 10 percétől is totál hulla voltam, aztán napokig brutál izomlázam volt :D Most csak elfáradok, meg ömlik rólam a víz, de másnapra még különösebb izomlázam sem lesz.


Azt a 10 perces videót szívesen kipróbálnám, el tudnád küldeni a linket?

2014. szept. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!