Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai napom?...

Milyen volt a mai napom? Mennyiségileg elég?

Figyelt kérdés

Reggeli : kávé feketén (0 kalória)

Tízórai és ebéd: A suliban 2 szendvics kornspitz kifliből (300 kalória)

Uzsi: Kávé édesítővel, 1 natúr yoghurt 5 szem mandulával és 1 ek. müzlivel (150 kalória)

Vacsira tervezem: 2 pufirizs, 2 light mozzarellagolyó, 1 csirkemellsonka, 2 koktélparadicsom (125 kalória)


Szerintetek ez így minőségre nagyjából jó? És mennyiségre? Tudom, hogy nem a legtöbb, de kicsit meg akarom pörgetni 1-2 hétig a fogyókúrám, utána visszaállnék az 1000 kalóriára. Amúgy jól laktam vele, meg az ilyen kajákból nem is tudok olyan sokat megenni, annyira nem szeretem :D


16/L



2014. márc. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon éhes fogsz lenni, de tényleg ezzel meg fogod pörgetni a fogyást! Mióta fogyózol?
2014. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég régóta:) Január óta leadtam 10 kilót. Azelőtt olyan 1-1,5 hónapig szüneteltem, de előtte is fogytam 10 kilót szeptembertől kezdve. Most 80 vagyok.
2014. márc. 4. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Te viccelsz ugye? 16 eves vagy es mar napi 2 kavet iszol? Uristen.

Raadasul reggelinek csufolod a kavet?


Olvass mar utana a test mukodesenek es a dieta es sport fontossaganak, mert amit muvelsz, az nagyon gaz.


(sugok, a sarga kapszulaban eleg jol le vannak irva a dolgok)

2014. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, általában csak reggel iszok, kb. heti egyszer fordul elő, hogy kettőt.

Amúgy szoktam sportolni, minimum heti 3x. Szóval tisztában vagyok vele, hogy a sport nagyon fontos.


Amúgy mi a baj van a reggelivel? Tudom, hogy fontos meg minden, de soha nem vagyok reggel éhes, és sokszor rosszul is vagyok tőle.

2014. márc. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!