Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy tudok egyátalán fogyni?

Igy tudok egyátalán fogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni hasból combbol fenékből(tudom h nincs helyi zsírégetés)és vanak olyan gyakorlatok étrendek amitől kicsit fogyok?? tudom sok sport.. napi 15 km-t biciklizek mert falun lakunk és városba szoktam menni de ettöl nemhiszem hogy sokat tudok fogyni..valami tipp esetleg?? 15/l

2014. aug. 25. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és az igaz hogy ha van egy kis háj a hasamon akkor nem lehetek izmos? vagy a zsír átalakul izommá? mert ez nekem nem világos..
2014. aug. 25. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:
privátban megbeszéljük, mert ez hosszú lesz.
2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs,de jó sokat kajálhatsz,vagy mégsem biciklizel ennyit!Én csak szobabiciklizek napi fél órát és 30 kilót fogytam!
2014. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zsírt izommá? Kutyából szalonnát!

Én csak ennyit mondok neked, mert te nagyon sötét vagy 15 éves létedre..

2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolso nem mindenki lehet olyan okos mint te.-.-
2014. aug. 26. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
imádom ezt a sok segítőkész fitneszgurut aki hasznos idejét fecsérli arra, hogy kamaszlányokkal fölényeskedjen. ha fogyni szeretnél a napi 15km biciklizés elég szép start, de ha még így sem fogysz, lehet, hogy már nincs miből fogynod. ha tényleg van rajtad egy kis plusz, akkor kicsit figyelj oda az étkezésre, egyél teljes kiőrlésű pékárukat, kicsit redukáld az édességet, chipset, miegymás, de ne legyél túl szigorú magadhoz, mert könnyű átesni a ló túloldalára.
2014. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegre egy ertelmes valasz..:-D koszii,:)
2014. aug. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!