Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni pár kilót?

Hogyan tudnék fogyni pár kilót?

Figyelt kérdés

Van valakinek valami tippje napi beosztásra, étrendre ami beválik? Úgy szeretném csinálni hogy közben az állóképességemet is javítsam.

Edzőterembe sajnos nem tudok menni mivel a 20 km-es körzetemen belül nincs, azon kívül csak fizetős és a rendszeres bejárás nem lenne megoldható. Szóval testmozgásnak valami otthoni gyakorlat és futás lenne jó.



2014. aug. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisebb adagokat egyél, és igyál sok vizet, nekem bevált. Ha mozogni is szeretnél mellette, akkor biciklizz, otthon pedig végezhetsz gyakorlatokat, a neten sok-sok hasznos videó van.
2014. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A:fuss 3-4 km naponta mellette meg vigyél be 500 kcal-t, nálam bejött. B: csináld a semmire nem jó mindent ígérő fogyókúrákat meg a hozzá tartozó tornát ;)
2014. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem az vált be, hogy elhagytam a kenyeret, péksüteményt, édességet és odafigyeltem, hogy kisebb adagokat egyek, napi ötször. Reggelire tojásrántotta vmilyen zöldséggel vagy zabkása, tízóraira/uzsonnára natúr joghurt vagy puffasztott rizs, ilyesmik, vacsorára lehet főtt tojás/saláta/fehérje turmix (ha edzel). Ebédre mindig azt szoktam, ami van, mert nem tudok mindig csirkemellet enni.

Nem mondom, hogy tökéletes de azt tudom, hogy ne hallgass az előzőre, nehogy csak 500 kcal-t egyél! Azt nem lehet kibírni! És nem kell minden nap futni, főleg kezdőként. Sőt, sztem a bicikizés jobb lenne, mint a futás. Nem is kell minden nap edzeni, elég heti 3-4-szer.

[link]

2014. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tippeket! Napi 500 kcal elég esélytelen, 3-4 km futás mellett főleg :O És amúgy sem tudom kiszámolni hány kcal pl a reggeli főtt tojásom mert nincs ráírva a héjára, és a pirítós szeleten meg a salátán sincs sehol :P Nem eszek szinte semmilyen bolti cuccot, hogy megnézzem a dobozát.


Futáshoz azt olvastam a 2 perc séta 2 perc futás módszer hatékony, és aztán fokozatosan növelni a futás időtartamát. Van valakinek tapasztalata erről?

2014. aug. 24. 18:50
 5/6 anonim válasza:
utolsó előtti vagyok, a 2 perc futás 2 perc séta is jó,mi atlétikám is csináltuk. kcl számoláshoz meg kaloriabázis.hu ott minden le van írva miben mennyi van. és igen kilehet bírni jó nem folyamatosan mindennap de fokozatosan bevezetve igenis tűrhető,de ha nem akarod hogy az egészséged rámenjen, akkor vannak kíméletesebb módszerek is ;). Tornának ott van a rubint réka meg a különböző erősítő programok, spártai edzés amit még személy szerint kipróbáltam. jó a bicikli,görkori,ugrókötél,úszás.
2014. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úszni megyek ha tehetem, de sajnos uszodában se bővelkedik a környék :/ a görkori meg... ne akard látni milyen béna vagyok xD
2014. aug. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!