Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinajak h...

Szerintetek mit csinajak h lefogyjak? A tanacsotok kellene.

Figyelt kérdés
Le szeretnek adi vagy 8 kilot legalabb.De nem tudom mi lenne a legjobb.Es h szerintetek mennyi ido alat tudnak ennyi kolot leadni..milyen etrendet kovessek.hogy csinaljam a programomat.mennyit szaaladjak egy heten es mikor szaladok hany orat.legyszi segits.sokat tennel nekem.koszi elore is.
2010. jan. 13. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézz szét az oldalon.
2010. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 inspector callahan válasza:
Szerintem ritkán egyél, viszont keveset. Tuti módszer!
2010. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fontos, hány éves vagy és a nemed is. Kezdőknek heti 3x félóra a javasolt kocogás mennyisége. Előtte jó alaposan melegíts be és lehetőleg futócipőben fuss, hogy elkerüld a sérüléseket, öltözz fel jó rétegesen 1 nem fázol meg 2 jobban izzadsz--> jobban fogysz.


Étrend. Hm. Szerintem fontos a reggeli, mondjuk, joghurt, müzli stb. Tízóraira lehetőleg gyümi. Ebéd, nem tudom, valami egészséges, legyen hozzá sali, zöldség, savanyú és csökkentsd az eddigi adagot. Uzsi, salik vagy gyümölcs, magvak, könnyű ételek. Vacsorára nem tudom, talán az ami ebédre, de kisebb adag.


Napi 2,5 liter víz, csak víz. Esetleg zöld tea, csalán tea pluszba, napi 2-3 csésze, ízesítés nélkül.


Fontos, hogy ne éhezz és ne egyél minden nap husit. Amikor nem mész kocogni, csinálhatsz pár tornagyakorlatot a szobában is, 20-30 percig.



Ennyit tudtam tanácsolni. Nincs képesítésem, se semmiilyesmi ilyne téren. Nem muszáj megfogadni.

2010. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

De ari volt az utolsó :D "nincs kéepsítésem, nem muszáj megfogadni" :DD Bár szerintem fogadd meg!


Azért írok,mert én is most kezdtem el fogyizni,s szintén 8kilótól akarok megszabadulni.Már kettő lement 2 nap alatt.

Reggel eszek e2 nagy karéj kenyeret,margarinnal,kolbásszal.

Délután pedig két joghurtot (azt a fincsi görög krémjoghurtot,amit a néni nem akart odaadni a reklámban tudod :D) Ezen kivül semmi mást.

Rengeteg mozgok,1 óra futás,valamint rengeteg zenét hallgatok sé közben táncolok+néjány felülés!

Remélem segítettem,saját tapasztalat!

2010. jan. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves előtem szóló,nem egészséges amit te csinálsz.Ez nem piszkálás,ez így van.Aki előtted írt,az jó tanácsot adott.Annyit tennék hozzá,hogy reggelire kell a legtöbbet enni,ezért nyugodtan lehet pékárúval kezdeni a reggelit,ha nem finomlisztből készül,még egészséges is,több energiát ad,jobban telít.

Sok sikert a fogyózóknak!

2010. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

hát nem azt csinálom?:D reggel eszek kenyeret!!!

2010. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utosó!A reggelire kell többet enni az nem neked szólt,hanem az előtted lévőnek,és a kérdezőnek.

Amit te csinálsz,az azért nem jó,mert nagyon egyoldalú táplálkozásnak tűnik,és a joghurton kíül nem eszel semmit.Ha tényleg így van,nincs meg az ajánlot napi vitamin adagod,semmi zöldség ,gyümölcs.Igaz a kolbiban van valamennyi fehérje,de ha bolti akkor nem sok.

Egyél te is zöldséget,főzeléket,levest.hetente egyszer halat,vagy valami husit.(azt még megjegyezném,hogy én mindent eszek,és 8 kilót fogytam.Nem szedek semmit se.)

Mégegyszer ez nem kötekedés,csak jó tanács a te érdekedben.

Sok sikert mindenkinek!

2010. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy az "eszik" ige E/1. személyű ragozása alanyi és tárgyesetben is megegyezik.
2010. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

házikóóbász:D

de szedek mellette vitamint!

2010. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy egészségtelen amit csinálsz. Rendben, hogy gyorsan fogysz, de ez nem lesz tartós! Aki tartós eredményt akar elérni és közben nem akar megbetegdni fogadja meg az "aranyos" tanácsomat, feljebb. : D
2010. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!