Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
csípőn, hason, mellen, combon és fenéken van zsír amit szeretnék égetni. nem olyan sok, nem vagyok dagadt, de zavar. ha ráfeszítek, a kockákat lehet érezni, viszont nem látszanak, na így vagyok az alábbi területekkel, az izmot elfedi a zsír. mit egyek, mennyit edzek és hogyan? és nincs lehetőség úszni vagy ilyenek, falusi vagyok. és nincs konditermem csak egy 10 kilós egykezes súlyzóm. tippek, tanácsok? 15/f
2014. aug. 11. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés vagy street workout (de szerintem kezd az előbbivel).

Csirkét,marhát,halat,pulykát,zöldséget,zabot,rizst ehetsz (ez csak egy rögtönzött lista)

2014. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Fiatal vagy ehhez, egyél rendesen és sportolj. Konditerem városi és pösti divat, értelme nulla, max annyi hogy a hülye nőket könnyebben felszeded. Segíts öreg néniknek/bácsiknak fát hasogatni mondjuk, meg ilyenek, ők ráadásul tuti honorálnánk valami fimonsággal esetleg párszáz forinttal, amit 15 évesként nekem is jól esett.
2014. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az vagy amit eszel!
2014. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!