Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Norika996 kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
1200 kalóriát eszem egy nap. (heti -0.5kg) A kenyeret, pékáruhat, édességeket elhagytam. cukros ételeket kerülöm, annyi hogy kávézom. fogytam 2 kg. de most úgy látom megált a fogyás. 62kg indultam. most 60 vagyok. konditeremre hosszútávra nincs pénzem, úgyhogy itthon edzem heti 3x-4x 30-45 percet, de van hogy hétfőtől péntekig mindennap edzem, kivéve a hétvégét. kb egy hete hogy néha nem bírom megenni az 1200 kalóriat, ez ugy gondolom problém lehet. étkezéssel úgy nincs gondom, mert nagyon tudatosan táplálkozom.

2014. aug. 5. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje állt meg?

Egyrészt a mérésnek van egy pontatlansága, így mondjuk 3 hét után érdemes ezt így kijelenteni, hogy megállt a fogyás. Másrészt általában előfordul, hogy a kezdeti súlycsökkenés után pár hétre megtorpan a fogyás üteme. Ez teljesen normális, ilyenkor mindent csinálni kell tovább, és szépen el fog indulni újra.

2014. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lipton. ***** válasza:

Kevesebb szénhidrátot egyél ,és azok is lassú felszívódásúak legyenek, és több fehérjét.

Aerob edzést folytass, pl:futás, bicaj, a pulzusszámod ne haladja meg a 140-et.

Figyelj az étrendre!

2014. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kb 1,5hete :/ köszönöm a válaszokat, ment a zöldkéz! :)
2014. aug. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!