Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérhetek tippeket a lefogyás...

Kérhetek tippeket a lefogyás érdekében?

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá, hogy itt lenne az ideje diétázni, hogy a sulira nézzek is ki valahogy. 5 hét múlva kezdődik és én kövérnek érzem magamat. Nem szeretnék gyorsan lefogyni de nem is lassan. És azért kímélni szeretném a testemet, a különféle tablettáktól. Kérlek ebben segítsetek! Várom a válaszokat előre is köszi! :) 13/L
2014. júl. 28. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
sport, sport, sport
2014. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lipton. ***** válasza:
0%
diéta,diéta,diéta
2014. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%
sport, diéta, sport, diéta, sport, diéta
2014. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
5 hét alatt akàr 5 kilot is fogyhatsz, csak figyelj oda az étkezésre, es igyàl nagyon sok vizet! Ja és mozogj valamit, attol làtvànyosabban alakuszlsz majd. En igy csinàltam, és mindenki észrevette rajtam, pedig van még mit leadni bôven.
2014. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mlrkl válasza:

13 évesen nem kell diétáznod.

Figyelj az étrendedre, egyél rendszeresen. Felkelés után igyál meg egy pohár vizet, felfrissít. Jár el hetente 3-szor futni, vagy ahogy az időd engedi. Csinálj esténként felüléseket, amennyit bírsz, nem kell túlhajtani magad. Ha rendszeresen csinálod egyre jobb és jobb leszel.

Ehhez nem kell tabletta vagy diéta. A kulcsszó a kitartás !

Nekem ez a módszer bevállt. 63 kg voltam 165 cm és egy hónap alatt 58 kg-ra csökkent a súlyom. A hasamon látszódik a változás és a közérzetem is sokkal jobb.

Hajrá, hajrá ! ;) :)

17/L

2014. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!