Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közületek ki hogy viseli,...

Közületek ki hogy viseli, hogy x-lába van és mit tesztek annak érdekében, hogy kevésbé legyen feltűnő? Adjatok légyszi tippeket!

Figyelt kérdés

Nekem x-lábam van és úgy utálom!

Nehezen találok nadrágot,ami jól áll.

A járásban is gátol,mert a combjaim végig összeérnek,a vádlijaim meg szétállnak.

Mielőtt valaki,azt írná fogyjak le...

X-láb a vékony lányoknál is előfordul! :-)

Köszi!


2009. okt. 5. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is x lábam van és én ráadásul még sovány sem vagyok szóval csúcs. Tudom most a csőnaci a tuti de próbálj meg valami trapézosabbat venni mert akkor nem tűnik fel annyira mert a szára is szétáll és akkor nem tűnik fel h a vádlid nem ér össze. De x láb ellen lehet tornagyakorlatokat is végezni persze ha még nem vagy 18 mert akkor már befejeződött a csontok növekedése. Itt egy pl gyakorlatra nagyon egyszerű: végy a térded közé egy kis labdát és szorítsd össze majd így guggolj le és fel. Ez naponta végezendő és nem egy hét múlva látszódik a hatás hanem azért sokára de hosszú távon hatásos és a lábad sem lesz megterhelve annyira az évek során. Lehet h nem tűnik el teljesen az x lábad mert súlyosabb nagyobb fokú de ezzel attól még "enyhíthetsz" rajta
2009. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!