Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak igy?

Hogyan fogyjak igy?

Figyelt kérdés
Nyar ota fogytam, nem kilokban, csak mindenki megjegyzi hogy vekonyodtam. Sokat futok es nem eszek sokat. Viszont egyre inkabb elvesztem a mellemet, ami tavaly meg eleg nagy volt (tudom hogy ilyen idosen meg ez ne foglalkoztasson, de szeretnek szep, noies alakot, es ahhoz nyilvan szep mellek kellenek). Meg nincs teljesen lapos hasam, a labammal mar megelegedtem, eleg szep lett. Hogyan fogyjak ugy, hogy a mellemet megkimeljem tole? Ha kulon has, lab, fenek edzest csinalok (mas-mas napokon) akkor kevesbe fog onnan fogyni, mint a mellembol?

2014. júl. 22. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
14/l 163 cm 54 kg
2014. júl. 22. 22:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, a vékony lányoknak általában kicsi, a kövéreknek nagy cicije van. Ez alól pár lány kivétel, akinek különleges génjei, vagy szilikonbetéte van. :) Nincs semmi baj a kis cicivel, csak formás legyen. Ha fogyni fogsz, akkor kisebb lesz, nem tudsz ellene mit tenni. Nem tudod befolyásolni, hogy honnan fogyjon rólad a zsír.
2014. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írta a 2. sajnos ha fogysz akkor mindenhonnan, ezt nem tudod megkerülni. Hidd el nekem nem minden a mellméret, sok pasinak a kis mell tetszik.

(pasi vagyok és a barátaimnak jobban bejön, ha ez megnyugtat)

2014. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne fogyj tovább, fölösleges, nem szépek a deszka lányok.

F24

2014. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) nem akarok leallni, mert ugy nem fogok teljesen megelegedni magammal. 75A-s a mellmeretem most, de nem akarom abbahagyni az edzest. Szoval ha nem futok, hanem pl hasazok, guggolok stb, akkor is fogyok onnan?
2014. júl. 22. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg fogyni fogsz, de azért nem fognak teljesen eltűnni :) Sportolj mindenképp tovább és valósítsd meg amit szeretnél :)

Sok sikert.!

2014. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A zsír mindenhonnan fogy, független a vègzett mozgástól.
2014. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!