Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
12 éves, fiú. 149 cm, 42-43 kg.

2014. júl. 14. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy, nem vagy kövér.

Amire figyelj oda, hogy ne egyél és ne igyál szemetet. Energiaitalok, chipsek, csokik mind károsítják az egészséged. A testnevelés órákat ne lazsáld el, esetleg sportolj még az iskola mellett is valamit. Én hasonló korban abbahagytam a sportot, nagyon nagy hiba volt. Most próbálom helyrerakni, amit 15 év alatt tettem a testemmel. Teljesen már nem fog minden rendbejönni, ezért fontos, hogy figyeljünk oda az egészségünkre.

2014. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem iszok energiaitalt (najó eddig ÉLETEMBEN kétszer ittam) chipset se igazán, csokit háát azt nem kicsit, de azrt mértékkel. és igazán kövér vagyok, persze nem nehéz, de elég pocakos (nem kocka hasat akarok) de mindenképp leadni egy kis zsírt
2014. júl. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!