Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy óra edzés fogyáshoz...

Napi egy óra edzés fogyáshoz ideális?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem ideje életmódot váltani ezért rákoncentráltam arra ,hogy mit egyek és mozogjak rendesen.A diétával kapcsolatba jól állok kevés szénhidrát nem eszek sokat egy nap max 3x.A kérdésem az volna , hogy edzek itthon mindennap fél óra gyakorlatok(felülés,guggolás,láberősítés)és ugye a másik fél órában szobabiciklizek. Ez elegendő volna a fogyáshoz? És hogy 5 kilót kb mennyi idő alatt tudnék leadni?

Válaszokat Köszönöm ! :)



2014. júl. 22. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus az elképzelésed, elméletileg másfél hónap és sikerülhet. Csak tényleg nagyon halkan megjegyzem, a fehérje bevitelre nagyon figyelj oda, testsúly kilogrammonként 2 gramm. Edzés után pedig azonnal fehérje bevitel hogy az izom ne tudjon leépülni.
2014. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem max. 2 hónap alatt lemehet.

A nem eszek sokat nem ugyanaz, mint a nem eszem sokszor.

Mert írtad, hogy max. 3x egy nap. Na a napi 3x étkezés a minimum legyen, ne a maximum :) Az nem jó, ha csak naponta 1-2x eszel.

2014. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!