Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet fogyást segítő...

Hol lehet fogyást segítő fülgyűrűt kapni?

Figyelt kérdés
Remélem valaki tudja miről beszélek :S Egy kis műanyag fülgyűrűről van szó, ami enyhén szúrja a füledet, így elvonja a figyelmed az éhségérzetről. Apukám ezt használva, + mozgás és diéta segítségével évekkel ezelőtt kb. 50 kilót fogyott ezzel fél-1 év alatt, de sajnos azóta visszahízta, a fülgyűrű meg már nincs meg. (Szerintem még talán a szovjetunióból volt) Nagyon szeretnék rajta segíteni, komoly szívbetegsége van és nagyon nagy súlyfeleslege és ha nem fogy le, félek nem lesz neki sok hátra :( Abban bízok, hogy ha találnék neki egy ilyen 'csoda' fülgyűrűt talán újból megjönne az eltökéltség.
2010. jan. 9. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem vagyok híve az ilyeneknek, de placebo-hatás legalább biztos van benne, úgyhogy utánanéztem neked, remélem segít:

[link]

2010. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bár ezek elég nőiesek, lehet hogy hiába venném meg apukámnak, de tény hogy a cél ugyanaz lenne. Ami neki volt az egy átlátszó műanyag fülgyűrű, ez nem is volt feltűnő így férfiak is használhatják.
2010. jan. 9. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Apukám ezt használva, meg mozgás + diéta"

Te ismered a kőleves történetét??? Tudod van egy kő amit bedobunk forróvízbe... aztán adunk mellé egy kis répát, tésztát, husit, fűszereket... és már kész is a finom leves!!! És mindez egy kőnek köszönhető!!!


Komolyan hihetetlen... Ha diétázol és mozogsz, akkor festheted közben kékre is a körmöd, aztán hidd azt, hogy attól volt...


Miért kell minden ökörséget elhinni, amit a reklámokban írnak??? Minden ilyen sz@rhoz odaírják, hogy természetesen a mozgás és a diéta kell hozzá! Hát persze... különben nem lenne semmi változás könyörgöm... mert nem ér sz@rt se!!!!!!!!!

2010. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele, hogy ez számít, de neki hiába mondom, tudjátok milyenek az idősek. Magam nem hiszek ebben, de nem kell egyből ilyen primitívnek lenni, biztos neked is volt már életedben babonád, kabalád amiben hittél. Csak szeretnék a szeretteimért mindent megtenni, ha tudnád, hogy az édesapádnak nincs sok hátra és ez talán kicsit segítene motiválni őt és meghosszabbítani hátra levő életét biztos te is mindent megtennél érte.
2010. jan. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!