Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity edzés folyamatát...

Insanity edzés folyamatát elmondja valaki?

Figyelt kérdés
Naponta kell csinálni? Mennyi idő után lesz látványos eredménye? Ti mennyit fogytatok tőle?
2014. júl. 20. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és ti honnan töltöttétek le?
2014. júl. 20. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ncore-on fent van.

Az első hónap után már látszik az eredmény, ha mellette az étkezésre is odafigyelsz. (persze attól is függ milyen a kiinduló állapotod) A kaja nagyon fontos. Ha nem eszel eleget és jó kaját vagy ha túl sokat eszel és hülyeségeket akkor alig lesz eredménye és nem is bírod rendesen végigcsinálni az edzést. Viszont mivel nagyon intenzív az éhség is megnő, legalábbis nálam. Szóval oda kell figyelni. A folyadékpótlás is nagyon fontos.

Legyen pulzusmérő órád, anélkül nem szabad! Ez komoly.

Én 58-ról fogytam le 52-re és sokat formálódtam. A combomnak látványosan más lett a formája és a hasam is izmos lett. A karomon látszik a legkevésbé.

Úgy van felépítve hogy 1 héten 6 nap van edzés. Az első 4 hétben 4 edzés váltakozik + 1 hasizom edzés (+fit test az első és a 15.napon). Utána van 1 hét regenerálódás, erre egy külön edzés van amit a 6 napon meg kell csinálni. Utána jön még 1 hónap. Ebben a 4 hétben pedig 5 edzés váltakozik + 1 hasizom edzés (+fit test a 36, az 50 és az utolsó napon) Összesen amúgy 63 nap az egész. A második hónap az halál... :)

Sok sikert!

2014. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2014. júl. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!