Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a sígéppel illetve a pro ski trainingel? Használ? Le lehet adni vele pár kilót?


2014. júl. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a sígépet ismerem, de én nem szeretem használni. Az edzőteremben mindig csak akkor használta valaki, ha a többi gép már mind foglalt volt. :D
2014. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a sígép kb. semmit se ér. Nálunk öregek szokták használni kinti fitnesz parkba, kb. arra jó :D
2014. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VWXYZZS ***** válasza:
Menj el tempósan sétálni. Az hat. És ami a legjobb: INGYEN! A sígép amit 8000-ért veszel kb. annyit is ér. Hidd el, hogy 1 hónap múlva te is rakod az olx-re.
2014. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly jártam pro skire, mert akkor épp volt a termünkben. Én nagyon szerettem. Igaz nekem nem kellett kilókat leadni, de határozottan javult az állóképességem. Szerintem próbáld ki ha van a közeletekben. Mert tök szórakoztató is.
2014. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idézem a proski edző válaszát: ezzel nem lehet fogyni. Egyébként utáltam.

Elmentem xbodyra, étrendet váltottam, és így sikerült fogyni.

2014. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!