Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhatok bármennyit is a...

Hízhatok bármennyit is a narancstól este?

Figyelt kérdés
Nem fogyózom ,jó húsban vagyok csak érdekel hogy mi történik ha késő este eszek gyümölcsöt,köszi 18/F
2010. jan. 8. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
A narancs alapvetően lédús gyümi, így nem nagyon marad belőle semmi, ami hízást okoz, a rostok, amikből áll, inkább az izmoknak kellenek.
2010. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért van jócskán szénhidrát is benne.

Ne vidd túlzásba, az a lényeg. Jó étvágyat hozzá! :)

2010. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőke! Mi vaaaaan? A rostok az izmoknak kellenek? Milyen rostok? Milyen izmoknak? A narancs aztán nem rostos... a rost teljesen mást jelent, nézz utána... Az izmoknak rost???? Az izmoknak fehérje kell... És igenis van benne amitől hízhat, méghozzá gyümölcscukor...

Nem olvastok, nem informálódtok, fogalmatok nincs semmiről, és osztjátok az észt... borzasztó.

2010. jan. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg attól áll meg az eszem, hogy mostmár szinte semmit sem lehet enni. Most őszintén megeszik 1-2 narancsot főleg így tél idején, még mindig hasznosabb, mintha leülne a tv elé egy tál chipszel, vagy vacsorára akármilyen kenyeret eszik.

Ne igyál tejet, ne egyél gyümölcsöt, krumplit, rizst, sajtot pékárúkból is természetesen semmit (amivel tényleg egyetértek), már azt is olvastam errefele, hogy felvágottat se együnk. Most kérdem én, mivel tudja akkor bevinni a fogyózó a vitaminokat, ha nem ehet gyümölcsöt? Éljen addig étrendkiegészítőn? Az életmódváltás nem abból áll, hogy halálrakínozza magát az ember, és épp annyit eszik mint madár, és vitamintablettákon él. :S

Bocs, de a hosszú válaszért!

2010. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs baj a naranccsal, de azért ne egyél meg egy kilót egy ültő helyedben:) 1-2 szem bármikor belefér


az előzőnek: szerintem kicsit túlzásokba estél. ne egyél finomított lisztből készült pékárut, a felvágott helyett egyél színhúst (persze fehéret, és lehetőleg grillezve), ne igyál zsíros tejet, ne egyél fehér rizst, helyette barnát stb. Mindent lehet enni, csak mindenből az egészségesebbet és tudni kell, hogy mikor érdemes. Szó sincs arról, hogy tablettákon kéne élni, vagy szenvedni kéne. Szerintem.

2010. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barokkos naivság, hogy azt hiszi bárki is, hogy a gyümölcsökből fedezni lehet a vitamin szükségletet... Egyetemen néztünk vitamin-ásványianyag tartalmakat még 10 évvel ezelőtt... Már akkor is az volt a helyzet, hogy a mai gyümölcsök, zöldségek 90(!)%-kal kevesebb vitamint tartalmaznak, mint 50 évvel ezelőtt!!! Köszönhető ez a rengeteg genetikailag módosított termesztési szokásoknak... A műtrágyázásnak, stb. Arról nem is beszélve, hogy főleg a városban annyi mérget szív be az ember, hogy még a régi gyümölcsök vitamin tartalma sem lenne ma már elég. Arról nem is beszélve, hogy még legtöbb kaja amit megesznek az emberek, az is méreg! Tartósítószerek, emulgálók, stb.stb.stb

A mai modern betegségek, különféle allergiák, az egyre több asztmás megbetegedés, mind-mind azért alakulnak ki, mert rengeteg méreg megy be, hozzá pedig irdatlan kevés vitamin.

Igenis szedni kell táplálékkiegészítőket, nem is keveset, ha meg akarjuk adni a testünknek ami jár.

Tény, hogy a gyógyszerlobbi sokkal erősebb, és azt harsogja minden média, hogy bármi gond van kapjunk be gyógyszert, de ez átverés. Nekik az a biznisz, ha minél előbb, és mindél tovább leszünk betegek.

Bárki, bármennyi gyümölcsöt eszik, plusszban bevitt vitaminok nélkül nem elégséges amit magához vesz....

Sajna ez van...

2010. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Elsőke" lennék. Bocsi, én úgy emlékeztem, hogy a gyümölcsökben vannak rostok is, amik jók az izmoknak. De nem kell rögtön letámadni, ha az ember téved...rendesen is meg lehet mondani.
2010. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem támadlak le, csak azt értsd meg, hogy minden hülyeség így terjed. A neten lévő összes degenerált fogyókúra, amit kretén képzetlen emberek kitaláltak, és feltették, csak mert megtehették.... Sajna egyetlen netes "újságnál" sincsen semmilyen szűrő, boldog-boldogtalan irogathat, elég ha mellél írja, hogy "amerikai tudósok" vagy "világvége kórházban is alkalmazott diéta" vagy "dietetikusok mondták" Név, hivatkozás sehol sincs, de a szegény tudatlan birka, ha bármelyiket olvassa, rögtön elhisz mindent...
2010. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!