Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt szeretném tőletek kérdezni...

Azt szeretném tőletek kérdezni hogy van egy Fix diétám már 2 hónapja -8kgnál járok, tanácsolták azt hogy heti 6x 40 perc kocogás mellet kezdjek el súlyzózni heti 3x majd később mindennap de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
mit hogyan? Nem értem a kérdést. Én nem tudom beosztani az idődet helyetted, vagy csináljam meg?
2014. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahol én olvastam, ott meg azt mondják, heti 3-4 súlyzós edzés ajánlott, semmi értelme minden nap. A builder.hu kezdő, 3 napos átmozgató edzésterve szerintem bőven elég egy darabig. Pár hónap után válthatsz kezdő osztott tervre, az is csak 3 napos.

Én egyik nap gyalogolok, másik nap súlyzózok, heti egy nap általában lustulok, így 3-3 nap jut hetente mindegyikre. Nekem működik, fogyok szépen, és az izmaim is egyre jobban kirajzolódnak, és 20 kg után látok reményt, hogy nem fog lógni a bőröm, mert eddig egész jól követi a fogyást.

2014. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!